۰۵ اسفند ۱۳۹۵   ۲۲:۰۳    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
برنامه كامل سیزدهمين دوره ليگ برتر فوتبال ايران
مراسم قرعه کشی سیزدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر شامگاه سه‌شنبه در تالار وحدت تهران برگزار شد. در این مراسم مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر و برخی سرمربیان تیم‌ها حضور داشتند. براساس برنامه ریزی صورت گرفته دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته هشتم برگزار خواهد شد. برنامه كامل لیگ سیزدهم به شرح زیر است:

هفته اول:
  • داماش گيلان.................................... سايپا البرز
  • گسترش فولاد تبريز.................................... استقلال تهران
  • فجرسپاسي شيراز.................................... نفت تهران
  • راه‌آهن شهرري.................................... مس کرمان
  • استقلال خوزستان.................................... ذوب‌آهن اصفهان
  • سپاهان اصفهان.................................... فولاد خوزستان
  • صباي قم.................................... ملوان انزلي
  • پرسپوليس تهران.................................... تراکتورسازي تبريز

هفته دوم:
  • ملوان انزلي.................................... داماش گيلان
  • استقلال تهران .................................... سپاهان اصفهان
  • فولاد خوزستان.................................... فجرسپاسي شيراز
  • مس کرمان .................................... استقلال خوزستان
  • سايپا البرز .................................... راه‌آهن شهرري
  • ذوب‌آهن اصفهان.................................... پرسپوليس تهران
  • نفت تهران.................................... صباي قم
  • تراکتورسازي تبريز.................................... گسترش فولاد تبريز

هفته سوم:
  • داماش گيلان.................................... نفت تهران
  • فجرسپاسي شيراز.................................... استقلال تهران
  • پرسپوليس تهران.................................... مس کرمان
  • راه‌آهن شهرري.................................... ملوان انزلي انزلي
  • ذوب‌آهن اصفهان.................................... تراکتورسازي تبريز
  • گسترش فولاد تبريز .................................... سپاهان اصفهان
  • استقلال خوزستان .................................... سايپا البرز
  • صباي قم.................................... فولاد خوزستان

هفته چهارم:
  • فولاد خوزستان.................................... داماش گيلان
  • استقلال تهران .................................... صباي قم
  • گسترش فولاد تبريز.................................... فجرسپاسي شيراز
  • مس کرمان.................................... ذوب‌آهن اصفهان
  • نفت تهران.................................... راه‌آهن شهرري
  • سايپا البرز.................................... پرسپوليس تهران
  • سپاهان اصفهان.................................... تراکتورسازي تبريز
  • ملوان انزلي .................................... استقلال خوزستان

هفته پنجم:
  • داماش گيلان .................................... استقلال تهران
  • فجرسپاسي شيراز.................................... سپاهان اصفهان
  • تراکتورسازي تبريز.................................... مس کرمان
  • راه‌آهن شهرري.................................... فولاد خوزستان
  • ذوب‌آهن اصفهان.................................... سايپا البرز
  • استقلال خوزستان.................................... نفت تهران
  • صباي قم .................................... گسترش فولاد تبريز
  • پرسپوليس تهران.................................... ملوان انزلي

هفته ششم:
  • گسترش فولاد تبريز.................................... داماش گيلان
  • استقلال تهران.................................... راه‌آهن شهرري
  • فجرسپاسي شيراز.................................... تراکتورسازي تبريز
  • سايپا البرز.................................... مس کرمان
  • ملوان انزلي.................................... ذوب‌آهن اصفهان
  • نفت تهران.................................... پرسپوليس تهران
  • سپاهان اصفهان.................................... صباي قم
  • فولاد خوزستان.................................... استقلال خوزستان

هفته هفتم:
  • داماش گيلان.................................... سپاهان اصفهان
  • استقلال خوزستان.................................... استقلال تهران
  • صباي قم.................................... فجرسپاسي شيراز
  • مس کرمان.................................... ملوان انزلي
  • راه‌آهن شهرري.................................... گسترش فولاد تبريز
  • ذوب‌آهن اصفهان.................................... نفت تهران
  • تراکتورسازي تبريز.................................... سايپا البرز
  • پرسپوليس تهران.................................... فولاد خوزستان

هفته هشتم:
  • فجرسپاسي شيراز.................................... داماش گيلان
  • استقلال تهران.................................... پرسپوليس تهران
  • نفت تهران.................................... مس کرمان
  • سپاهان اصفهان.................................... راه‌آهن شهرري
  • فولاد خوزستان.................................... ذوب‌آهن اصفهان
  • گسترش فولاد تبريز.................................... استقلال خوزستان
  • ملوان انزلي.................................... سايپا البرز
  • صباي قم .................................... تراکتورسازي تبريز

هفته نهم:
  • داماش گيلان.................................... صباي قم
  • ذوب‌آهن اصفهان.................................... استقلال تهران
  • راه‌آهن شهرري.................................... فجرسپاسي شيراز
  • مس کرمان.................................... فولاد خوزستان
  • سايپا البرز.................................... نفت تهران
  • پرسپوليس تهران.................................... گسترش فولاد تبريز
  • استقلال خوزستان.................................... سپاهان اصفهان
  • تراکتورسازي تبريز.................................... ملوان انزلي

هفته دهم:
  • داماش گيلان.................................... تراکتورسازي تبريز
  • استقلال تهران.................................... مس کرمان
  • فجرسپاسي شيراز.................................... استقلال خوزستان
  • صباي قم.................................... راه‌آهن شهرري
  • گسترش فولاد تبريز.................................... ذوب‌آهن اصفهان
  • نفت تهران.................................... ملوان انزلي
  • فولاد خوزستان.................................... سايپا البرز
  • سپاهان اصفهان.................................... پرسپوليس تهران

هفته يازدهم:
  • راه‌آهن شهرري.................................... داماش گيلان
  • سايپا البرز.................................... استقلال تهران
  • پرسپوليس تهران.................................... فجرسپاسي شيراز
  • مس کرمان.................................... گسترش فولاد تبريز
  • ذوب‌آهن اصفهان.................................... سپاهان اصفهان
  • تراکتورسازي تبريز.................................... نفت تهران
  • استقلال خوزستان.................................... صباي قم
  • ملوان انزلي.................................... فولاد خوزستان

هفته دوازدهم:
  • داماش گيلان.................................... استقلال خوزستان
  • استقلال تهران.................................... ملوان انزلي
  • فجرسپاسي شيراز.................................... ذوب‌آهن اصفهان
  • سپاهان اصفهان.................................... مس کرمان
  • راه‌آهن شهرري.................................... تراکتورسازي تبريز
  • فولاد خوزستان.................................... نفت تهران
  • گسترش فولاد تبريز.................................... سايپا البرز
  • صباي قم .................................... پرسپوليس تهران

هفته سيزدهم:
  • پرسپوليس تهران.................................... داماش گيلان
  • نفت تهران.................................... استقلال تهران
  • مس کرمان.................................... فجرسپاسي شيراز
  • استقلال خوزستان .................................... راه‌آهن شهرري
  • ذوب‌آهن اصفهان.................................... صباي قم
  • ملوان انزلي.................................... گسترش فولاد تبريز
  • سايپا البرز.................................... سپاهان اصفهان
  • تراکتورسازي تبريز.................................... فولاد خوزستان

هفته چهاردهم:
  • داماش گيلان.................................... ذوب‌آهن اصفهان
  • استقلال تهران.................................... فولاد خوزستان
  • فجرسپاسي شيراز.................................... سايپا البرز
  • صباي قم.................................... مس کرمان
  • راه‌آهن شهرري.................................... پرسپوليس تهران
  • گسترش فولاد تبريز.................................... نفت تهران
  • سپاهان اصفهان.................................... ملوان انزلي
  • استقلال خوزستان.................................... تراکتورسازي تبريز

هفته پانزدهم:
  • مس کرمان.................................... داماش گيلان
  • تراکتورسازي تبريز.................................... استقلال تهران
  • ملوان انزلي.................................... فجرسپاسي شيراز
  • ذوب‌آهن اصفهان .................................... راه‌آهن شهرري
  • نفت تهران.................................... سپاهان اصفهان
  • فولاد خوزستان.................................... گسترش فولاد تبريز
  • سايپا البرز.................................... صباي قم
  • پرسپوليس تهران.................................... استقلال خوزستان
آخرين بروز رساني ( ۱۸ تير ۱۳۹۲ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.