۰۲ بهمن ۱۳۹۶   ۰۹:۰۹    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
روحانی: به مقام معظم رهبری در مورد ماجرای سپنتا نیکنام نامه نوشتم / تعلیق عضویت نیکنام خلاف قانون و مصلحت است
روزهای بروجرد- سخنگوی شورای شهر تهران از پیگیری مساله سپنتا نیکنام توسط رئیس جمهور خبر داد و گفت : بنا به گفته شخص رئیس جمهور موضوع به صورت مفصل برای رهبری تشریح شده است.

علی اعطا در گفت و گو با خبرنگار «انتخاب»، درباره نامه ارسالی رئیس جمهور به مقام معظم رهبری درباره تعیین و تکلیف موضوع سپنتا نیکنام، گفت: در دیدار صورت گرفته اعضای شورای شهر تهران با آقای روحانی موارد متعددی مطرح و بررسی شد که یکی از این موارد درباره وضعیت سپنتا نیکنام بود.

وی با بیان اینکه در این جلسه رئیس جمهور گفتند نامه‌ای خطاب به مقام معظم رهبری نوشته اند تاکید کرد: با توجه به اینکه شخصیت ها و گزوه های با گرایش های فکری متفاوت اتفاق نظر دارند که رویه صورت گرفته درباره سپنتا نیکنام خارج از قاعده بوده است از این رو می توان امیدوار بود این مساله حل و فصل شود.

به گزارش «انتخاب»، در دیدار مذکور، حسن روحانی در مورد مشکل پیش آمده برای هموطن زرتشتی عضو شورای شهر یزد، تصریح کرد: در این زمینه قانون اساسی تکلیف را روشن کرده و باید مُرّ قانون اساسی، حقوق شهروندی، اعتماد عمومی و وحدت جامعه رعایت شود.

رییس جمهور در این ارتباط ادامه داد: در انجام وظیفه قانونی، وعده و برنامه‌هایی که به مردم داده‌ام، هرگز تردید و عقب‌نشینی نکرده و نخواهم کرد.
آخرين بروز رساني ( ۱۶ آبان ۱۳۹۶ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.