۰۲ اسفند ۱۳۹۶   ۰۴:۴۵    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
اقدامات امنیتی نهاد ریاست جمهوری با هماهنگی سپاه و وزارت اطلاعات است
روزهای بروجرد- معاون کل ‌سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری گفت: دستگاه قضایی اجازه ندهند حیثیت و موقعیت مقام ریاست‌جمهوری یا قوای دیگر مخدوش شود.

به گزارش ایلنا، مرتضی بانک در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای روستایی و عشایری  با بیان این مطلب اظهار کرد: مطمئن هستم رییس‌جمهوری با هقوت و قدرت در مجموعه ریاست‌جمهوری و محل اصلی ریاست‌جمهوری همواره حضور داشته و فعالیت می‌کند و نیازی به حضور در مکان‌های مختلف و متنوع ندارند.

معاون کل ‌سرپرست نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه نمی‌داند این صحبت‌ها با چه رویکرد و براساس چه نشانه‌هایی است، ادامه داد: هرکاری در مسایل امنیتی نهاد ریاست‌جمهوری شده با هماهنگی سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات صورت گرفته و قطعا تخلف نبوده است.

بانک خاطرنشان کرد: ما انتظار داریم قوای مختلف وقتی می‌خواهند موضوعی را مطرح کنند، به بازتاب‌های منفی توجه داشته و اسناد و مدارک بیشتری را بررسی کنند.

وی با ابراز تاسف از افزایش شایعه‌پراکنی در جامعه گفت: امروز فرصتی برای مخالفان شده تا علیه دولت، تحرکات خود را منسجم کنند و این سخنان نیز ناشی از نزدیک شدن به انتخابات است. من بعید می‌دانم قوه‌قضاییه به سمتی برود که اسیر یکسری جوسازی‌ها و شایعات بی‌محتوا شود و از کار اصلی خودش باز بماند.

بانک افزود: قوه‌قضاییه البته در گذشته در این مسیر حرکت می‌کرده اما امروز باید بیش از گذشته بر آن متمرکز شود و جلوی کسانی که ایجاد شایعه و جوسازی می‌کنند را بگیرند.

وی تاکید کرد: دستگاه قضایی با تولیدکنندگان اخبار و فیلم‌های بسیار وقیحی که حتی نسبت به شخص رییس‌جمهوری ساخته می‌شود، برخورد کند و اجازه ندهند حیثیت و موقعیت مقام ریاست‌جمهوری و یا قوای دیگر مخدوش شود. اگر امروز شخصیت رییس‌جمهوری مورد خدشه و حمله قرار گیرد، فردا بعید نیست دیگران نیز با همین مشکل روبرو شوند. روزهای گذشته اظهاراتی مبنی بر وجود شائبه خرید و ورود تجهیزات امنیتی به نهاد ریاست جمهوری مطرح شده بود.

بانک همچنین درباره نمایشگاه دستاوردهای روستایی و عشایری کشور نیز گفت: متاسفانه نقص این نمایشگاه آن است که گردشگری خارجی در آن کم است و این نمایشگاه باید سنن و آداب مردم ایران را به خارج از کشور منتقل کند و آنها با فرهنگ ایرانیان آشنا شوند اما متاسفانه بیشتر بازدیدکنندگان مردم کشورمان از 30 استان هستند که در این نمایشگاه حضور دارند.

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری تصریح کرد: برای ما افتخار بزرگی است، مردم کشورمان با این همه تنوع و تکثر فرهنگی در یک اتحاد و اتفاق مثال‌زدنی کنار هم زندگی می‌کنند و با گویش‌ها و فرهنگ‌های مختلف از اتحاد و انسجام کشور پاسداری می‌کنند. این افراد بیشتر مرزنشینان و عشایر کشورند که با این شوق و حرارت دستاوردها و فرهنگ و سنن خود را عرضه می‌کنند.
آخرين بروز رساني ( ۱۷ دي ۱۳۹۵ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.