۲۳ آذر ۱۳۹۶   ۲۰:۲۶    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
کتابهای قرب خدا به انسان و دیوان وافی بروجردی به مرکز اسناد و مفاخر اهدا شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد گفت: کتابهای قرب خدا به انسان و دیوان وافی بروجردی به مرکز اسناد و مفاخر اهدا شد.

نادر ارجمندی در گفتگو با ایسنا افزود: کتاب  قرب خدا به انسان نوشته محمد مسعود بهمنی به مرکز اسناد و مفاخر اهدا شد.

وی با بیان اینکه این کتاب برگرفته از قرآن کریم ، نهج البلاغه ، مفاتیح الجنان و سخنان بزرگان  است ، اظهارکرد: محمد مسعود بهمنی یکی از نویسندگان فعال و پرکار بروجردی بوده که تا کنون کتابهای نوری از انوار الهی  ، حقایقی از حق در قرآن کریم ، خیر و نیکی در قرآن ، ملائکه و فرشتگان  و  تبلیغات و عملیات روانی در سیره نبوی و علوی  از جمله فعالیت های فرهنگی و آثار مکتوب این نویسنده است که به بازار کتاب آمده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد تصریح کرد: کتاب دیوان وافی بروجردی  مجموعه غزلیات شاعر توانمند بروجردی مرتضی صامتی  نوه مرثیه سرای نامی  ایران صامت بروجردی  به مرکز اسناد و مفاخر بروجرد اهدا شد.

ارجمندی ادامه داد: مرتضی صامتی  از عارفان و غزل سرایان معاصر (1302-1355) بوده و دیوان ایشان به کوشش فرزندش ناصر صامتی به چاپ رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: از کتاب آذرخش مجموعه سروده های محمد کریم مبشری نیا شاعر جوان بروجردی که توسط انتشارات نشر داستان به تازگی منتشر شده روز پنج شنبه 13مهر ماه در مرکز اسناد و مفاخر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد با حضور نویسنده و جمعی از فرهنگ دوستان رونمایی شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد اذعان کرد: از این نویسنده تا کنون چهار کتاب با عنوان  های  بامداد همیشه  (چاپ دوم) ،  گوهران  ،  پاپریک  منتشر شده  و کتاب شب با تو بیگانه است  چهارمین کتاب ایشان بود که در تابستان سال جاری منتشر شد.

ارجمندی اضافه کرد: کتاب آذرخش پنجمین کتاب شعر بوده که توسط مبشری در بازار کتاب به علاقمندان شعر وادب ارائه شده و همچنین از این نویسنده بیش از 150 مقاله در نشریات ، فصلنامه های کشوری تا کنون در حوزه ادبیات ، شعر و نقد کتاب به چاپ رسیده است.
آخرين بروز رساني ( ۱۴ آبان ۱۳۹۱ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.