۰۲ بهمن ۱۳۹۶   ۰۹:۲۴    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
ورزش
سه دوچرخه سوار بروجردی به اردوی تیم ملی دعوت شدند
روزهای بروجرد- سه دوچرخه سوار بروجردی از سوی فدراسیون برای حضور در اردوی تدارکاتی تیم ملی ایران دعوت شدند.

به گزارش ایرنا، مازیار فرزاد در رشته سرعت بزرگسالان، کسری باقرپور در رشته سرعت نوجوانان و بهروز فرزاد به عنوان مربی تیم ملی جوانان، نفرات دعوت شده به تیم ملی می باشند.

اردوی تیم ملی دوچرخه سواری ایران بهمن ماه سال جاری برای آمادگی این تیم جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند برگزار می شود.
آخرين بروز رساني ( ۱۶ آذر ۱۳۹۳ )
ورزشکار بروجردی قهرمان مسابقات تنیس روی میز استان لرستان شد
 'یاسر پارسا' ورزشکار بروجردی در مسابقات قهرمانی تنیس روی میز استان لرستان قهرمان شد.

به گزارش ایرنا این مسابقات به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج با حضور 48 شرکت کننده از شهرهای خرم آباد، دورود، نورآباد، الیگودرز، کوهدشت و بروجرد در سالن زنده یاد کاروان بروجرد برگزار شد.

در این مسابقات یاسر پارسا از بروجرد مقام نخست، امیر رحمتی از دورود مقام دوم و حسن رضایی از نورآباد و حمید براق از خرم آباد به طور مشترک سوم شدند.

کار قضاوت این مسابقات را هوشنگ بهلولی، مهدی صدیق و مهرداد تفتی برعهده داشتند.

نفرات اول تا سوم این مسابقات به لیگ دسته یک تنیس روی میز استان لرستان راه یافتند.
آخرين بروز رساني ( ۱۳ آذر ۱۳۹۳ )
تیم بروجرد قهرمان مسابقات شنا لرستان شد
روزهای بروجرد- مسابقات قهرمانی شنا آقایان استان لرستان عصر جمعه با قهرمانی تیم بروجرد پایان یافت.

به گزارش ایرنا در این دوره از رقابت ها 120 شناگر در قالب هشت تیم در چهار رده سنی نونهالان، خردسالان، نوجوانان و جوانان در بخش آقایان در استخر لاله بروجرد با یکدیگر به رقابت پرداختند.

تیم های شرکت کننده در این رقابت ها شامل خرم آباد، بروجرد الف و ب، الیگودرز، شرکت گاز لرستان، دورود، ازنا و نورآباد بودند.

رییس هیات شنا بروجرد در خصوص نحوه برگزاری و نتایج این مسابقات گفت: این مسابقات برای نخستین بار به میزبانی بروجرد برگزار و 32 شناگر از بروجرد در آن شرکت داشتند.

' مجید یگانه' افزود: این رقابت ها در ماده های 50 و 100 متر کرال سینه، قورباغه، کرال پشت و پروانه، 200 متر مختلط انفرادی، 200 متر مختلط آزاد و 200 متر مختلط تیمی برگزار شد.

وی اظهار کرد: تیم های بروجرد، الیگودرز و خرم آباد به ترتیب با کسب 105، 40 و 12 امتیاز به ترتیب عناوین اول تا سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

رییس هیات شنا بروجرد افزود: در تیم بروجرد در رده سنی نونهالان حسن گودرزی، علی خسروی، علی نصرالهی و در رده سنی خردسالان سپهر گودرزی، ماهان پارسا، طاها یاراحمدی، حسین هاشمی، محمد نظامی و محمد کردی و در رده سنی نوجوانان پویان هدایتی، سهند محمدی، پیام حامدی، امیرحسین یاراحمدی، مهدی رییسی، کیان فتح الهی و علی هاشمی و در رده سنی جوانان ماهان عباسی، کیان عابدینی، آروین نخجوانی، علی فلاحی و شهاب ساکی برتر شناخته شدند.

وی با اشاره به قضاوت این مسابقات توسط سه داور گفت: 'سید امین سعادتمند' و 'نیما عابدینی' به عنوان مربیان و 'مجید یگانه' به عنوان سرپرست تیم بروجرد در مسابقات حضور داشتند.

یگانه افزود: تیم شهرستان بروجرد در شش سال اخیر در چهار رده سنی یاد شده بر سکوی قهرمانی استان لرستان قرار گرفته است.

وی برگزاری مسابقات کشوری شنا در بهمن ماه سال جاری را یادآور شد و گفت: منتخبین مسابقات قهرمانی استان لرستان به مسابقات کشوری اعزام می شوند.

این مسابقات به همکاری بسیج ورزشکاران به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.
آخرين بروز رساني ( ۰۷ آذر ۱۳۹۳ )
تیم لرستان قهرمان مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور شد.
روزهای بروجرد- بیست و چهارمین دوره مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور با حضور 189 بوکسور از 32 استان در بروجرد برگزار شد که در پایان تیم لرستان با 38 امتیاز قهرمان شد،تیم گیلان با 20 امتیاز و تیم گلستان با 17 امتیاز دوم و سوم شدند.

تیم های کیش و هرمزگان در این دوره از رقابتها غایب بودند.

دو نفر اول هر وزن به شرح زیر است:

49 کیلوگرم : جعفر ناصری از توابع، سجاد قائدی از فارس

52 کیلوگرم: داود خدری از چهارمحال و بختیاری ، محمد کاس پور از گیلان

56 کیلوگرم: رضا کرزه‌وری از لرستان، علی عیسایی از گیلان

60 کیلوگرم: اسماعیل ارمشی از گلستان، مسلم مقصودی از اصفهان

64 کیلوگرم: مصطفی زارع از لرستان، محمد فانوس صفری از ایلام

69 کیلوگرم: امین قاسمی پور از گیلان، سجاد کاظم پور از البرز

75 کیلوگرم: سجاد محرابی از لرستان، مجتبی معلمی از تهران

81 کیلوگرم: یونس حسن پور از آذربایجان غربی، حسن شاهینی از گلستان

91 کیلوگرم : سینا قلعه بندی از مازندران، محمد نوری پور از لرستان

91+ عبدالمجید سپهوندی از لرستان ، فرهاد عزیزی از کردستان

مصطفی زارع از لرستان در وزن 64 کیلوگرم نیز به عنوان فنی ترین بوکسور و تیم سمنان به عنوان تیم اخلاق شناخته شدند.

به گزارش ایسنا این دوره از مسابقات قهرمانی کشور حواشی زیادی مانند حمله یک بوکسور خاطی با خودرو شخصی به یک داور و رییس کمیته اجرایی مسابقات،تحصن داوران و تصمیم گرفتن به قضاوت نکردن و راه ندادن اعضای هیات اجرایی به هتل از جمله این حواشی بودند.
آخرين بروز رساني ( ۰۵ آذر ۱۳۹۳ )
نفرات برتر مسابقات رزمی بانوان بروجرد معرفی شدند
روزهای بروجرد- به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، مسابقات فایت سمی کنتاکت سبک دفاع شخصی بانوان عصرچهارشنبه در سالن زاگرس بروجرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، در این مسابقات 30 بانوی ورزشکار شرکت نمودند که در پایان به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی اهداء گردید.

در رده نونهالان و در اوزان مختلف نازنین زهرا کریم پور فرد و حنانه صفری بروجردی اول شدند.

همچنین در رده خردسالان ستاره سلیمانی و در رده نوجوانان نیز نازنین آجرلو مقام نخست را کسب کردند.

در رده جوانان در اوزان مختلف بشری گودرزی،مهشید حیفی محمدی وفایی و هانیه اشراقی اول شدند.

فائزه گودرزی نیز در رده بزرگسالان مقام نخست را کسب کرد. 
آخرين بروز رساني ( ۰۱ آبان ۱۳۹۳ )
نفرات برتر مسابقات انتخابی بوکس در بروجرد معرفی شدند
روزهای بروجرد- نفرات برتر مسابقات انتخابی بوکس شهرستان بروجرد عصر روز سه شنبه در رده بزرگسالان در سالن زنده یاد درویش نورایی این شهرستان، معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد،درا ین مسابقات میثم کاکاوند در وزن 49 کیلوگرم، احمد متش وزن 52 کیلوگرم ، رضا کرزبر 56 کیلوگرم، سهراب الماسی 60 کیلوگرم، ضرغام سبزعلی 64 کیلوگرم، مرتضی گودرزی 69 کیلوگرم، علی امیدی فر 75 کیلوگرم، یزدان گودرزی 841 کیلوگرم، میلاد بختیاری 91 کیلوگرم و سینا مقیاسی 91+ کیلوگرم به عنوان نفرات برتر هر وزن شناخته شدند.

این مسابقات با حضور احسان میرزایی مقدم (رئیس هیات) ، اصغر حیدری (دبیر هیات) و ایرج ابوالفتحی (نایب رئیس هیات) برگزار شد.

گفتنی است در این مسابقات چهره های زیادی از پیشکسوتان و ورزشکاران و قهرمانان بوکس لرستان حضور داشتند.
آخرين بروز رساني ( ۲۳ مهر ۱۳۹۳ )
معظمي: سربلندي ايران مهمترين هدفم است
روزهای بروجرد- دارنده مدال نقره مسابقات آسيايي اينچئون کره جنوبي در رشته دوچرخه سواري گفت: مهمترين هدف من از حضور در عرصه‎هاي مختلف ورزشي، افتخارآفريني و سربلندي ايران اسلامي است.

آروین‌ معظمی‌گودرزی شامگاه جمعه در آیین تجلیل از این قهرمان ملی گفت: در این رقابت‌‎ها به عشق مردم کشورم رکاب زده و اعتلای نام ایران اسلامی مهمترین هدف و آرمان من بود.

به نقل از فارس، وی ادامه داد: حضور ورزشکاران در عرصه‎های مختلف منطقه‎ای و جهانی فرصت مغتنمی برای رقبات با بهترین‎ها، کسب افتخار و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

ورزشکار قهرمان بروجردی تصریح کرد: شرکت در رقابت‎های بزرگ نیازمند تمرین شبانه‌روزی و سخت کوشی بوده و کسب مدال در این مسابقات تصادفی و اتفاقی نیست.

معظمی‌گودرزی که کمتر از یک متر با نفر اول این رقابت‎ها فاصله داشته و توانست به مقام دومی دست یابد، خاطرنشان کرد: هزینه‎های ورزشی بسیار بالا بوده و مشکلات اقتصادی را برای ورزشکاران و خانواده‎های آنها به وجود می‌آورد.

وی با اشاره به اینکه هزینه خرید یک دستگاه دوچرخه حدود 30 میلیون تومان است، از مسئولان ورزش شهرستان بروجرد و استان لرستان خواست حمایت مالی بیشتری از ورزشکاران و مدال آوران داشته باشند.

دارنده مدال نقره مسابقات کره جنوبی در رشته دوچرخه سواری در بخش دیگری از سخنان خود، اضافه کرد: بی‌شک دستیابی به قهرمانی علاوه بر تلاش شبانه‌روزی ورزشکار، مرهون کمک و حمایت خانواده، مربیان، مسئولان هیئت و اداره ورزش و جوانان است.

در آئین تجلیل از این ورزشکار قهرمان بروجردی امام جمعه، رئیس اداره ورزش و جوانان، روسای هیئت‌های دوچرخه سواری لرستان و شهرستان بروجرد و جمعی از مسئولان و ورزشکاران حضور داشتند.
آخرين بروز رساني ( ۱۹ مهر ۱۳۹۳ )
چند خبر ورزشی از بروجرد
 
کسب 3 مدال طلا توسط تیم کشتی فرنگی بسیج شهرستان بروجرد

در مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی بسیج استان که در خرم آباد برگزار شد بروجرد با کسب سه مدال طلا ، سه مدال نقره و سه مدال برنز به مقام قهرمانی دست یافت

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی بروجرد ، در مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی بسیج استان که در خرم آباد برگزار شد بروجرد با کسب سه مدال طلا ، سه مدال نقره و سه مدال برنز به مقام قهرمانی دست یافت

در این مسابقات اشکان کوشکی، علیرضا رحمانی مقدم و امیر مهدی بوریایی مقام اول، امیرحسین معظمی، علیرضا صیامی و فردین کپکی مقام دوم و حسین همتیان، پژمان احمدی و ستار عزیزی از بروجرد مقام سوم را کسب کردند

حسن لشکری مربیگری تیم و محمدرضا مرادی سرپرستی تیم بروجرد را بر عهده داشت
در این مسابقات تیم کشتی فرنگی خرم آباد مقام دوم و کوهدشت مقام سوم را کسب کردند

برگزاری مسابقات انتخابی بوکس تیم جوانان شهرستان بروجرد

مسابقات  انتخابی بوکس جوانان شهرستان بروجرد روز جمعه مورخه 25/5/93 با حضور اعضای محترم بوکس (کمیته فنی - کمیته داوران - کمیته مربیان و تیم پزشکی) در سالن بوکس زنده یاد علی درویش نورایی این شهرستان برگزار گردید
 
شروع مسابقات با انجام مراسم وزن کشی رأس ساعت 9 صبح و بلافاصله برگزاری مسابقات انتخابی همراه بود که در پایان با نظر کمیته مربیان آقایان: مسعود شمسه - پرهام یاراحمدی - سعید علیدادی - علیرضا ذبیحی - بیژن تیغ تیز و علیرضا ساکی جهت حضور در تیم جوانان انتخاب شدند
 
 کسب مقام سوم مسابقات وزنه برداری نوجوانان کشور توسط علی بیرالوند

در مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور رده نوجوانان که در قائم شهر برگزار گردید آقای علی بیرالوند وزنه بردار نوجوان و با استعداد بروجردی موفق شد در دسته 85 کیلوگرم  در حرکت دو ضرب به مقام سوم این مسابقات دست یابد
 
لازم به ذکر می باشد نامبرده پسر عموی رضا بیرالوند قهرمان وزنه برداری نوجوانان آسیا می باشد که در حال حاضر در کشور چین جهت حضور در مسابقات المپیک نوجوانان جهان در دسته 85 کیلوگرم حضور دارد.
 
 
مهدی گودرزی باشگاه خبرنگاران لرستان
آخرين بروز رساني ( ۰۷ شهريور ۱۳۹۳ )
دعوت از چهار ورزشکار نونهال بروجردی به مسابقات دوومیدانی برترین های کشور
چهار دونده نونهال بروجردی جهت حضور در مسابقات دوومیدانی برترین های ایران دعوت بعمل آمد

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران از سوی فدراسیون دو میدانی ایران از چهار نونهال بروجردی جهت حضور در مسابقات دومیدانی برترینهای کشور که 13 شهریورماه امسال به میزبانی  رشت برگزار می گردد دعوت بعمل آمد

اسامی  ورزشکاران نونهال بروجردی دعوت شده به این مسابقات به شرح زیر میباشند

احسان بیرانوند در ماده 400 متر
امیر مهدی صابونچی در ماده 800 متر و ماده پرش ارتفاع
اصلان آرام از ماده 3000 متر
علی شهبازی در ماده 100 متر مانع
 
مهدی گودرزی خبرنگار باشگاه خبرنگاران
آخرين بروز رساني ( ۰۷ شهريور ۱۳۹۳ )
هلال احمر بروجرد قهرمان لیگ تکواندو خردسالان کشور شد
با پایان یافتن مسابقات لیگ تکواندو خردسالان و نونهالان کشور (جام شکوفه ها) تیم هلال احمر بروجرد قهرمان این مسابقات شناخته شد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی هیئت تکواندو شهرستان بروجرد، در دیدارهای هفته ششم رده سنی خردسالان، هلال احمر بروجرد 7 بر 3 هیئت بسیج بروجرد را شکست داد و هیئت دورود 9 بر یک آینده سازان دورود را مغلوب خود کرد.

بهار همدان نیز 8 بر 2 زاگرس بروجرد را از پیش رو برداشت و شهید شیرودی 10 بر صفر فیروز آباد را شکست داد.

در دیدارهای هفته هفتم نیز هیئت بسیج 7 بر 3 زاگرس بروجرد را مغلوب خود کرد و هیئت دورود 6 بر 4 شهید شیرودی را از پیش رو برداشت.

همچنین هیئت تکواندو بهار 7 بر 3 آینده سازان دورود را شکست داد و هلال احمر بروجرد 10 بر صفر فیروز آباد را مغلوب کرد.

با پایان این مسابقات و با اعلام جدول رده بندی، هلال احمر بروجرد بدون شکست و با کسب 21 امتیاز قهرمان شد.

هیئت بسیج بروجرد با کسب 18 امتیاز مقام دوم را از آن خود کرد و هیئت بهار همدان با کسب 15 امتیاز مقام سوم را بدست آورد.
آخرين بروز رساني ( ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ )
کسب مدال طلای نوجوانان آسیا توسط رضا بیرانوند وزنه بردار بروجردی
رضا بیرانوند نماینده دسته 85 کیلوگرم تیم وزنه برداری نوجوانان ایران با اقتدار عنوان قهرمانی نوجوانان آسیا را به دست آورد و هر سه نشان طلای این وزن را به گردن آویخت.beyranvand_new.jpg

در چهارمین روز از شانزدهمین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان آسیا و در دسته 85 کیلوگرم، رضا بیرانوند خوش درخشید و با مهار وزنه های 142 کیلوگرم در یکضرب و 171 در دوضرب، با حدنصاب مجموع 313 روی سکوی قهرمانی ایستاد.

بیرانوند در حرکت یکضرب در همان اولین حرکت با مهار وزنه 136 کیلوگرمی، نشان طلای خود را مسجل کرد و در ادامه با مهار وزنه 142 کیلوگرمی فاصله خود با نفر دوم را به هشت کیلوگرم افزایش داد. او برای سومین فرصت خود پشت وزنه 147 کیلوگرمی ایستاد تا رکورد نوجوانان ایران را یک کیلوگرم افزایش دهد اما موفق به انجام این کار نشد.

با این حال بیرانوند در دوضرب رقابت نزدیکی با نماینده چینی‌ها یودا ژائو داشت به طوری که هر دو وزنه بردار با مهار وزنه 171 کیلوگرمی به کار خود خاتمه دادند اما نماینده کشورمان به دلیل آنکه وزن بدنش 230 گرم سبک تر بود، نشان طلای دوضرب را هم از آن خود کرد و در مجموع نیز با هشت کیلوگرم برتری نسبت به این وزنه بردار چینی صاحب سومین و با ارزشمند ترین نشان خود شد.

نماینده کشورمان در انتخاب های اول و دوم دوضرب خود نیز وزنه های 165 و 170 کیلوگرم را بالای سر برده بود تا در روزی که پنج وزنه از شش وزنه انتخابی را بالای سر برد، همچون علیرضا دهقان که سال گذشته قهرمان دسته 85 کیلوگرم آسیا شد، عنوان قهرمانی این وزن را به دست بیاورد.

رده بندی سه وزنه بردار برتر دسته 85 کیلوگرم:


-1 رضا بیرانوند (ایران): یکضرب 142، دوضرب 171، مجموع 313 کیلوگرم

-2یودا ژائو (چین): یکضرب 134، دوضرب 171، مجموع 305 کیلوگرم

-3سینگ هوان هوانگ (کره جنوبی): یکضرب 133، دوضرب 163، مجموع 299 کیلوگرم
آخرين بروز رساني ( ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ )
درخشش سوارکاران نوجوان بروجردی در مسابقات قهرمانی کشور
در مسابقات سوارکاری استقامت قهرمانی کشور در رده سنی نوجوانان که با حضور 6 تیم اصفهان،لرستان،کرمان،شیراز،کرمانشاه و کردستان از 14 اسفندماه به مدت دو روز در اصفهان برگزار گردید سوارکاران نوجوان بروجرد در این مسابقات خوش درخشیدند.
 
asbsavari_borujerd.jpg
 
در این مسابقات ماهان حسنی با کسب یک عنوان قهرمانی و مبین نمازی با یک نایب قهرمانی به کار خود خاتمه دادند ضمن آنکه  تیم لرستان نیز به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت. 
 

آخرين بروز رساني ( ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ )
کشتی گیر بروجردی مدال برنز رقابتهای جام یاشار دوغو ترکیه را کسب کرد
کشتی گیر بروجردی مدال برنز رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یاشار دوغو ترکیه را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان بروجرد، تیم منتخب کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران که در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یاشار دوغو ترکیه شرکت نموده بود با کسب دو مدال نقره و سه مدال برنز به کار خود پایان داد.

در وزن 70 کیلوگرم ˈپیمان یاراحمدیˈ کشتی گیر با استعداد بروجردی که در رده بزرگسالان حضور دارد در دور اول مقابل قاسم اف از روسیه با نتیجه 14 بر 2 به برتری دست یافت.

وی در دور دوم موفق شد با نتیجه 8 بر 7 اصلان اف از روسیه را مغلوب کند و در دور سوم با ضربه فنی بوتاناراو از مغولستان را مغلوب کرد.

یاراحمدی در مرحله نیمه نهای در یک کشتی نزدیک و نفس گیر با نتیجه 2 بر 2 مقابل یعقوب گور کشتی گیر مطرح ترکیه ای مغلوب شد و راهی دیدار رده بندی شد.

وی در این مسابقه با نتیجه 6 بر 1 زلایف از قزاقستان را مغلوب کرد و صاحب گردن آویز برنز شد.
آخرين بروز رساني ( ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ )
پیمان یاراحمدی؛ پدیده‌ی جام تختی: کم‎تجربگی نگذاشت طلای جام تختی را بگیرم
آزادکار لرستانی می‌گوید اگر از تجربه کافی بهره‎مند بود، طلای جام جهان پهلوان تختی را کسب می‎کرد.8.jpg

به گزارش روزهای بروجرد پیمان یاراحمدی در گفت‎وگو با ایسنا، درباره نایب قهرمانی‎اش در وزن 70 کیلوگرم جام تختی اظهار کرد: تا فینال خوب کشتی گرفتم اما کشتی نهایی از دستم درآمد. بی‎تجربگی سبب شد در فینال نتوانم آن‎گونه که می‎خواهم کشتی بگیرم.

وی که فینال را به حسین‎خانی واگذار کرد، در این مورد گفت: حسین‎خانی کشتی‎گیر خوبی است و سابقه حضور چند ساله در رده‎ سنی بزرگسالان را دارد اما من اولین حضورم در این رده سنی و رقابت‎هایی با سطح بالای بین‎المللی را تجربه می‌کردم.

دارنده مدال برنز 2013 کشتی آزاد جوانان جهان، سطح پیکارهای جام جهان پهلوان تختی را خوب قلمداد کرد و افزود: کشتی‎گیرهای داخلی و خارجی خوبی در رقابت‎ها حضور داشتند و همین موجب شده بود رقابت‎ها در سطح بالایی برگزار شود.

یاراحمدی با یادآوری اینکه برای حضور در جام یاشاردوغو ترکیه نیز انتخاب شده، خاطرنشان کرد: این رقابت‎ها 26 و 27 بهمن ماه برگزار می‎شود و پس از یکی دو روز استراحت بار دیگر تمرین‎ها را شروع کرده‎ام و با توکل به خدا، امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم.

این کشتی‎گیر لرستانی در پایان گفت: از رسول خادم و سایر اعضای کادرفنی، محسن مرادی مربی‎ام در بروجرد و خانواده‎ام که همه جوره کمکم کرده‎اند، کمال قدردانی و سپاس را دارم.
آخرين بروز رساني ( ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ )
دونده بروجردی در مسابقات داخل سالن کشور رکورد شکنی کرد
یک دونده از شهرستان بروحرد در مسابقات قهرمانی دوی داخل سالن کشور ، رکورد شکنی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد، در مسابقات دو قهرمانی کشور داخل سالن ، ˈ علی فهیمیˈ دونده بروجردی توانست در دوی یک هزار و 500 متر رکورد سه دقیقه و 50 ثانیه و 86صدم ثانیه را ثبت نمایند.

علی فهیمی به همراه تیم دو و میدانی داخل سالن، 23 بهمن ماه برای برگزاری مسابقات به چین اعزام می شود.

مسابقات انتخابی ورزشکاران دو داخل سالن سوم و چهارم بهمن ماه در سالن سرپوشیده آفتاب تهران برگزار شد.

آخرين بروز رساني ( ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ )
برگزاری مسابقات موی تای (تای بوکسینگ) قهرمانی استان در بروجرد
فرهاد داودوندی: مسابقات موی تای (تای بوکسینگ) قهرمانی استان با حضور 100 شرکت کننده در رده سنی نونهالان،نوجوانان،جوانان و بزرگسالان آقایان از شهرهای خرم آباد، بروجرد، نورآباد، الشتر، ازنا، الیگودرز و پلدختر به میزبانی بروجرد در سالن طالقانی این شهرستان برگزار گردید که در پایان این نتایج بدست آمد:

رده بزرگسالان:

1-بروجرد مقام اول

2-خرم آباد مقام دوم

3-پلدختر مقام سوم

رده جوانان:

1-بروجرد مقام اول

2-خرم آباد مقام دوم

3-ازنا مقام سوم

رده نوجوانان:

1-خرم آباد مقام اول

2-بروجرد مقام دوم

3-پلدختر مقام سوم

رده نونهالان:

1-خرم آباد مقام اول

2-بروجرد مقام دوم

3-الیگودرز مقام سوم

همچنین مصطفی سلطان فر از بروجرد بعنوان سوپر فایتر (خوش تکنیک ترین) شناخته شد.
آخرين بروز رساني ( ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ )
دو ورزشکار بروجرد به اردوی آمادگی تیم ملی دوومیدانی دعوت شدند
دو ورزشکار بروجردی به اردوی آمادگی تیم ملی دو ومیدانی دعوت شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد، طی دعوت نامه ای از طرف فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران از ˈاحسان مهاجرشجاعیˈ بعنوان ورزشکار و ˈرضا ابوالفتحیˈ بعنوان مربی به اردوی آمادگی تیم ملی دوومیدانی دعوت بعمل آورده شد.

گفتنی است این اردو از از 14دی ماه الی 15 بهمن ماه در محل آکادمی ملی المپیک تشکیل می گردد.

همچنین چهار کشتی گیر نونهال بروجردی بنام های اشکان کوشکی، محمدرضا مقدسی، ستار عزیزی و مبین حسینی به اردوی آمادگی تیم ملی دعوت شدند.

این اردو زیر نظر مربیان تیم ملی، مراد محمدی و تورج ظفری برگزار می گردد
آخرين بروز رساني ( ۱۹ دي ۱۳۹۲ )
مسابقات تکواندو لیگ منطقه ای و قهرمانی لرستان در بروجرد برگزار شد
مسابقات تکواندو لیگ منطقه ای و قهرمانی لرستان در سالن ورزشی طالقانی بروجرد برگزار شد.tekvando.jpg

به گزارش ایرنا در مسابقات قهرمانی استان رده سنی جوانان و بزرگسالان گروه آقایان 41 ورزشکار به رقابت پرداختند که در پایان تیمهای خرم آباد، بروجرد و دورود به ترتیب اول تا سوم شدند.

در گروه بانوان نیز 37 ورزشکار به رقابت پرداختند که تیمهای دورود، بروجرد و خرم آباد به ترتیب عناوین برتر را کسب کردند.

مسابقات لیگ منطقه ای نیز با حضور تیمهای از استان لرستان و شهرهای اطراف در دو رده سنی خردسالان ونونهالان برگزار شد.

در رده خردسالان بازی اول تیم هلال احمر بروجرد و تیم شهید شیرودی بروجرد به میدان رفتند که با نتیجه 7 بر 3 به نفع تیم هلال احمر پایان یافت . در بازی دوم نیز دو تیم آینده سازان دورود و زاگرس بروجرد به مصاف هم رفتند که در پایان تیم آینده سازان دورود با نتیجه 6 بر 4 تیم زاگرس را شکست داد.

همچنین هیات تکواندو بسیج بروجرد 10 بر صفر هیات بهار و هیات دورود 10 بر صفر فیروز آباد را شکست دادند.

در رده سنی نونهالان نیز هیات بسیج بروجرد با نتیجه 6 بر 4 از سد تیم آینده سازان دورود گذشت.

هلال احمر بروجرد 9 بر 1 هیات تکواندو دورود را شکست داد.

این مسابقات با همکاری هیات تکواندو لرستان و بروجرد برگزار شد.
آخرين بروز رساني ( ۰۷ دي ۱۳۹۲ )
دانش اموز بروجردی نایب قهرمان مسابقات کشتی کشور شد
معاون پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش بروجرد گفت: یک دانش آموز از این شهرستان نایب قهرمان مسابقات کشتی کشور شد.

به گزارش روزهای بروجرد ˈمحمد کاوندˈ درگفت وگو با ایرنا افزود:بر اساس اعلام سایت رسمی فدراسیون کشتی کشور ˈافشار رحمانیˈ دانش آموز پایه ششم مجتمع امام علی(ع)قلعه حاتم توانست در مسابقات کشتی نایب قهرمان کشور شود.

به گفته وی در این رقابتها دانش آموز بروجردی توانست با دریافت جام پهلوانک ها مقام دوم کشوری را در وزن 32 کیلوگرم کسب نماید.

این مسابقات از 21لغایت25 آذرماه در تهران برگزار شده بود.
آخرين بروز رساني ( ۰۳ دي ۱۳۹۲ )
ریس کمیته داوران و رییس کمیته مربیان بوکس لرستان منصوب شدند
طی حکمی از سوی هیات بوکس استان لرستان، رییس کمیته داوران و رییس کمیته مربیان بوکس لرستان منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد، در این احکام ˈعلی الماسیˈ از داوران بوکس بروجرد به عنوان رئیس کمیته داوران بوکس استان و ˈآرش روشناییˈ از مربیان این رشته، به عنوان رئیس کمیته مربیان بوکس لرستان منصوب شدند.

این دو ورزشکار بروجردی موفقیتهای چشمگیری در عرصه های ورزشی استانی، کشوری و بین المللی داشته اند.

هممچنین بنا به پیشنهاد اداره ورزش و جوانان بروجرد و موافقت هیئت ووشو استان، طی حکمی ˈجواد کلهریˈ بعنوان رئیس جدید هیئت ووشو بروجرد منصوب شد.

آخرين بروز رساني ( ۱۳ آذر ۱۳۹۲ )
استقلال زاگرس بروجرد قهرمان لیگ برتر استان شد/صعود به لیگ دسته سوم کشور
هفته پاياني رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال لرستان برگزار شد و تيم استقلال زاگرس بروجرد با كسب يك امتياز لازم در بازي آخر، موفق به كسب عنوان قهرماني اين رقابت‌ها شد.

به گزارش يافته، تيم استقلال‌زاگرس بروجرد در هفته چهاردهم ميزبان فجر شهيد لط‌وند پلدختر بود كه در پايان دو تيم به تساوي بدون گل دست يافتند و با اين نتيجه تيم بروجردي 28 امتيازي شد و به عنوان قهرماني ليگ استان دست يافت.

اين تنها تساوي تيم بروجردي در رقابت‌هاي ليگ برتر استان بود. اسقلال‌زاگرس سال آينده به جاي تيم گهرنوين دورود نماينده لرستان در ليگ دسته سوم فوتبال ايران مي‌باشد.
estesghlal_boroojerd1_copy.jpg
پرسپوليس‌نوين اليگودرز در ورزشگاه شهيد ارسلان گودرزي اين شهر با نتيجه 3 بر صفر مغلوب مهمانش سرخ‌جامگان خرم‌آباد شد. تيم خرم‌آبادي با كسب 3 امتياز اين بازي در رده دوم جدول قرار گرفت و نايب‌قهرمان ليگ استان شد.

سزار سپيددشت ميزبان پرسپوليس شهداي دلفان بود كه در پايان با اين تيم به تساوي يك بر يك رسيد.

در آخرين بازي نيز بهزيستي خرم‌آباد در ورزشگاه تختي با نتيجه 5 بر 4 مغلوب مهمان قعرنشينش مقاومت اليگودرز شد. اين تنها پيروزي تيم مقاومت در اين فصل بود و با اين وجود، به رقابت‌هاي ليگ دسته اول فوتبال لرستان سقوط كرد.

ديگر تيم سقوط‌ كننده اين مسابقات تيم آبي‌پوشان خرم‌آباد بود كه به دليل مشكلات مالي از حضور در اين رقابت‌ها نصراف داد.

اين مسابقات زير نظر همايون بهاروند، مجيد ياراحمدي، سعيد رستمي و شمس‌الله خنجري برگزار شد.

اسامي تيم استقلال‌زاگرس بروجرد: علي ميرزايي، محمد باغبان، مصطفي كاكي‌فرد، رضا و حامد تركاشوند، رضا ساكي، مسلم و مسعود كردي، عباس و سياوش مقدسي، افشين كرمي، مهدي شاه‌كرم، محسن فروغي، حسين خجسته، پيمان جعفري، محمود اسداجاقي، ايمان و محمد روزبهاني، مصطفي سليماني، ارسلان بيرانوند، محسن مرادزاده، مهران عبدالهي، علي و شهريار ياراحمدي، محسن قائدرحمت، رضا زيار، محمد مرادي، مربي: محسن فروغي، سرپرست: محمد مرادزاده
 
 jadval_lige_ostan.jpg
 
آخرين بروز رساني ( ۱۰ آذر ۱۳۹۲ )
بانوان كاراته كاي بروجرد سه عنوان برتر مسابقات كشوري را كسب كردند
 تيم كاراته بانوان بروجرد سبك شوتوكان WSKF در مسابقات قهرماني كشور ، موفق شد يك مقام دومي و دو مقام سومي كسب كند.karate_banovan.jpg

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان بروجرد، در اين مسابقات نسيم سياح مقام دوم رده بزرگسالان در وزن ۶۸- كيلوگرم، فاطمه موسوي مقام سوم رده نونهالان در وزن ۲۵- كيلوگرم و نرگس موسوي نفر سوم رده نونهالان در وزن ۳۰- كيلوگرم را كسب كردند.
زينب علا مراد مربيگري تيم و سارا كاكائي فرد سرپرستي تيم بروجرد را بر عهده داشتند.

مسابقات قهرماني كشور كاراته بانوان هفته گذشته با حضور ۱۶ تيم از سراسر كشور در استان مازندران برگزار شد. 
آخرين بروز رساني ( ۰۴ آبان ۱۳۹۲ )
بروجرد قهرمان بوكس بزرگسالان استان لرستان شد
 مسابقات انتخابي تيم بوكس بزرگسالان استان لرستان در سالن ورزشي زنده ياد نورايي بروجرد با قهرماني تيم بروجرد به پايان رسيد.box.jpg
به گزارش ايرنا در اين مسابقات تيمهايي از شهرهاي خرم آباد ، بروجرد ، دورود ، نورآباد ، كوهدشت و اليگودرز به رقابت پرداختند.

در پايان اين مسابقات و در اوزان مختلف افراد زير به عناوين نخست دست يافتند.
در وزن ۴۹ كيلوگرم مسعود بيرانوند (بروجرد)
۵۲ كيلوگرم علي وفايي (كوهدشت)
۵۶ كيلوگرم رضا كرزبري (بروجرد)
۶۰ كيلوگرم حجت دهقان (خرم آباد)
۶۴ كيلوگرم علي گودرزي (بروجرد)
۶۹ كيلوگرم داوود اكبري (نورآباد)،
۷۵ كيلوگرم رضا جاويد فر (دورود)
۸۱ كيلوگرم فرشيد كاووسي (بروجرد)
۹۰ كيلوگرم كامران زيبرم (بروجرد)
۹۰+ كيلوگرم علي موسيوند (بروجرد) 
 
آخرين بروز رساني ( ۰۴ آبان ۱۳۹۲ )
جفای دیگری در حق خسرو مایلی

به گزارش روزهای بروجرد در حالی که سرپرست وزراتخانه ورزش و جوانان در انتظار رای اعتماد مجلس شورای اسلامی نشسته است و قدرت کافی در عزل و نصب مدیران و مسئولین فدراسیون ها را ندارد، مسئول فدراسیون پینگ پنگ جفای دیگری را در حق ستاره‌ی بروجردی تنیس روی میز ایران روا داشت.

خسرو مایلی که انتظار میرفت در "دوره‌ی مربیگری درجه 2 تنیس روی میز" که قرار است در بروجرد برگزار شود، شرکت کند بعد از گذشت چند روز و به دلایل نامعلوم این اتفاق نمی افتد.

وی به عنوان یکی از مدرسین برجسته کشور شناخته شده است.

با توجه به سابقه درخشان مایلی در عرصه‌ی مربیگری تنیس روی میز این تصمیم به  نظر غیر ورزشی است و بر شائبه اختلاف شخصی رئیس فدارسیون با وی دامن میزند.

 خسرو مایلی

استاد عباس و یا خسرو مایلی ( بروجردی ) سر مربی تیم ملی تنیس روی میز کشورمان در سال ۱۳۳۹ در شهر زیبای بروجرد دیده بجهان گشود. وی در سال ۱۳۵۴ با رشته ورزشی پینگ پنگ آشنا شده و مشغول به فعالیت گردیده و در دوران بازیگری همواره از نفرات برتر بوده اند . در سال ۱۳۶۰ از اولین مربیان کشور به صورت کلاسیک وارد عرصه مقدس تعلیم و تربیت و مربیگری و پایه گذار پینگ پنگ مدرن در استان لرستان شده است . شاگردان ایشان بازیکنانی همچون اکبر بهمنی ، محسن افشار نادری، کورش روزبهانی ، بابک فتاحی ، محمد سیاسی ، قاسم پورغفاری، سیامک غفاری، حجت حسینی، بابک فرخ نیا،احمد نجاتی احمد تقوا منش،محمود تقوامنش, و در سالهای بعد مهدی پریسایی و مهدی زندناصری و افراد دیگری که هرکدام به نحوی سهم بزرگی در قهرمانی پینگ پنگ استان لرستان در کشور داشتند این مهم داشته اند.گفتنی است در آن سالها استان لرستان همواره از مدعیان رده های پایه به شمار می رفت.

مهمترین عناوین قهرمانی: - ۷هفت بار مقام قهرمانی نوجوانان و جوانان در تورنمنتها و مسابقات بین اللملی به عنوان سرمربی تیم های ایرانی . - نایب قهرمانی نوجوانان در مسابقات بین المللی کشور آذربایجان. - قهرمانی نوجوانان کشور با تیم استان لرستان. - قهرمانی خردسالان کشور با تیم استان قزوین. - قهرمانی کارگران کشور با تیم استان قزوین. - نایب قهرمانی لیگ نونهالان و نوجوانان کشور. - نایب قهرمانی لیگ جوانان وامید کشور. - مقام سوم نوجوانان کشور با تیم استان لرستان. - و مقامهای نایب قهرمانی و سوم کشوری با رده های سنی مختلف همراه با تیم استان قزوین…….

 

دوره های مربیگری : - گذراندن دوره مربیگری درجه ۳ سال ۱۳۶۰ (زیر نظر زنده یاد مرحوم آرمند). - گذراندن دوره مربیگری درجه۲ سال ۱۳۶۳ زیر نظر مربیان چینی همراه با آقای پسران. - گذراندن دوره مربیگری کمیته جهانی ملی المپیک سال ۱۳۶۶ زیر نظر آقای واسلی مجارستانی مدرس فدراسیون جهانی ITTF و سرمربی تیم ملی مجارستان. - گذراندن دوره مربیگری درجه ۱٫ - گذراندن دوره مربیگری بین المللی سال ۱۳۸۰ زیر نظر آقای پیتر هرست مدرس فدراسیون جهانی تنیس روی میز ITTF از کشور انگلستان. - گذراندن دوره مربیگری بین المللی سال ۱۳۸۴ زیر نظر آقای رومن پلسه مدرس فدراسیون جهانی تنیس روی میز ITTF از کشور کرواسی. - گذراندن دوره تکمیلی مدرسی فدراسیون تنیس روی میز. - گذراندن دوره مربیگری بین المللی تمرین ملی پوشان زیر نظر اوایلر آلمانی مدرس فدراسیون جهانی تنیس روی میز ITTFو سرمربی تیم ملی آلمان.

شرکت در بیش از ۱۰ کلاس مربیگری توجیهی و روانشناسی واصول تغذیه. پژوهش و تحقیق و مقالات مربیگری: - تالیف مقاله برتر تحقیق استعداد یابی مربیگری پینگ پنگ ایران ۱۳۸۲٫ - تالیف مقاله برتر راکت گیری تنیس روی میزسمینار مدرسان کشور ۱۳۸۵٫ - ارائه مقاله جامعه شناس ورزشی و فواید آن انجمن جامعه شناسی ایران. - مقاله آسیب شناسی و مدیریت ورزشی در تنیس روی میز.

 

مدرس کلاسهای مربیگری: - مدرس مربیگری فدراسیون تنیس روی میز در استانهای قزوین، زنجان، همدان واستان تهران….. - اولین مدرس و مدیر دروس دوره مربیگری فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضاء ایران. - اولین مسئول کمیته فنی فدراسیون در مسابقات رنکینگ نوجوانان کشور ۱۳۶۴ - مسئول کمیته مربیان استان لرستان در دهه ۶۰ و.۷۰ - تقدیر از سوی فدراسیون های گذشته آقایان مرحوم آرمند ، صفوی زاده ، مجدآرا و شهنازی به عنوان یکی از مربیان برتر کشور.

آخرين بروز رساني ( ۲۲ مهر ۱۳۹۲ )
تیم هنرمندان و ستارگان سینمای کشور 9 تیم بسیج هنرمندان بروجرد 1
تیم فوتسال بسیج هنرمندان بروجرد: امیر فرخ فال، حسن فلامرزی، محسن محمودی، سامان شکیبا، پوریا دولتشاهی، حامد نجف پور، محمد شعبان، سعید مقبلی، رضا محمدی، محسن تیماجی، پژمان شاهوردی، سامان فکوری، احسان مهاجر شجاعی، حسین مقدسی، منوچهر درویش بیابانی، مهدی حمیدوند، محمد مقدسی و سید کمال الدین حسینی
سرمربی: ایمان فرخ فال / مربیان: محمد قربانعلی و حمید احمدی
مدیر تیم: سعید صفائی / سرپرست: فرهاد داودوندی
 
تیم فوتسال هنرمندان و سینماگران کشور: 
کامیار فدوی، هومن جوادی، داود ناقور، سیاوش مفیدی، فرهاد جم، پویا امینی، علی صالحی، عرفان پور اقرار،رضا پورانزاب، منوچهرهادی، امیر شاملو، کورش ملکی سرمربی:محمد رضا مهرانپور / سرپرست: حسین شمسائی

داوران: مسعود عسگری، آرمین دیناروند و مهدی خسروی


فرهاد داودوندی- بروجرد:
جمعه 5 مهر ماه 1392 بروجرد سالن ولایت

در یک روز بیاد ماندنی و در حضور تماشاگران بسیار پرشوری که از دقیقه اول تا آخر بازی بدون وقفه به تشویق دو تیم پرداختند، تیم فوتسال هنرمندان و ستارگان سینمای کشور توانست با نتیجه 9 بر یک تیم فوتسال بسیج هنرمندان بروجرد را در خانه مغلوب نماید.

در این بازی دوستانه که تمامی عواید فروش بلیط آن به حساب بیماران نخاعی واریز شد دو تیم با هجوم به روی دروازه های یکدیگر بازی را شروع نمودند که در پایان مسابقه سهم تیم تهرانی 9 گل و تیم بروجرد تک گل احسان مهاجر شجاعی بود.

حاشیه های بازی: در دقایقی از مسابقه تماشاگران  حاضر در سالن به کری خواندن قرمز و آبی پرداختند و بعد از اینکه ششمین گل وارد دروازه تیم بروجرد شد، شعار بروجرد، استقلال پیوندتان مبارک را سر دادند.

حضور بسیار فعال  خبرنگاران و عکاسان ورزشی نشریات و وبلاگ نویسان بروجردی و لرستانی در این مسابقه به چشم می آمد.

گروه های بسیاری از بانوان که برای دیدن مسابقه آمده بودند پس از اینکه متوجه می شدند که تماشای بازی برای آقایان است، بلیط های خریداری شده را پس می دادند.

یک تماشاگر بروجردی با در دست داشتن متنی در رابطه با حمایت از تیم هنرمندان کشور از قبل از مسابقه تا پایان  بازی بدون وقفه تیم هنرمندان کشور را تشویق نمود.
 
آخرين بروز رساني ( ۰۶ مهر ۱۳۹۲ )
مسابقات تيراندازي بانوان بروجرد برگزار شد
مسابقات تيراندازي بانوان شهرستان بروجرد عصر جمعه در سالن اختصاصي تيراندازي شهيد صياد شيرازي اين شهر برگزار شد.مسابقات تيراندازي بانوان بروجرد برگزار شد

مسوول برگزاري اين مسابقات گفت: اين رقابتها در دو رشته تفنگ و تپانچه و در دو رده سني آزاد و جوانان برگزار شده است.

سحر پيريايي در گفت وگو با ايرنا افزود: در رشته تفنگ رده جوانان زهرا احمدوند، مريم كاكاوند و مريم روزبهاني به ترتيب اول تا سوم شدند.

وي اضافه كرد: در رشته تفنگ رده آزاد نيز شهلا كارگر فرد جهرمي مقام اول، فاطمه نيك انسان مقام دوم و سليمه كاكاوند مقام سوم را كسب كردند.

به گفته وي در رشته تپانچه رده جوانان نرگس كامران، سارا غفلتي و رضوان پيمان و در رشته تپانچه رده آزاد ثريا رشيدي، سارا جواني و سميه رضايي به ترتيب عناوين اول تا سوم را كسب نمودند. 
آخرين بروز رساني ( ۳۰ شهريور ۱۳۹۲ )
کسب مقام دوم تیمی اسکیت بروجرد در مسابقات لیگ برتر کشوری
فرهاد داودوندی:در آخرین دور مسابقات لیگ اسکیت کشور در قسمت سرعت در رده سنی نونهالان-خردسالان-جوانان و بزرگسالان که با حضور 18 تیم قدرتمند از سراسر کشور در مورخه 21/6/92 در مشهد برگزار گردید تیم بروجرد با درخشش ورزشکاران خود موفق شد به مقام نایب قهرمانی این مسابقات دست یابد.
کسب مقام دوم تیمی اسکیت بروجرد در مسابقات لیگ برتر کشوری

این مسابقات در سه روز در شهرهای زنجان-ارومیه و مشهد برگزار گردید که تیم بروجرد با شایستگی توانست در بین 18 تیم سراسر کشور مقام دومی را به خود اختصاص دهد.

نتایج تیمی:

1-مشهد مقام اول

2-بروجرد مقام دوم

3-هرمزگان مقام سوم

4-اصفهان مقام چهارم

مربی تیم بروجرد:آقای علیرضا امیدعلی

سرپرست تیم بروجرد:آقایان کامران کاوه و رضا شعبان
آخرين بروز رساني ( ۲۷ شهريور ۱۳۹۲ )
اخبار کوتاه ورزشی از بروجرد

باشگاه خبرنگاران _مهدی گودرزی: 

موفقیت تکواندوکار بروجردی در لیگ کشور     

مجید مهدویزاده تکواندوکار بروجردی که امسال با شکست دادن قهرمان دانشجویان جهان به تیم پالایش نفت آبادان پیوسته بود در اولین بازی لیگ که در مورخه 19/6/92 در خانه تکواندو کشور برگزار گردید یکی از حریفان سرشناس خود که در اردوی تیم ملی می باشد را با نتیجه 13 بر 9 شکست داد.


کسب مقام سوم محسن صادق رعیت در مسابقات جودو قهرمانی کشور   
در مسابقات جودو قهرمانی کشور در رده سنی نوجوانان که در استان آذربایجان شرقی برگزار گردید آقای محسن صادق رعیت جودوکار نوجوان بروجردی با کسب مدال برنز این مسابقات به مقام سوم کشور دست یافت.


اعزام چهار بوکسور بروجردی به مسابقات قهرمانی کشور
چهار بوکسور بروجردی بنامهای:ساسان زیبرم-وحید کاووسی-شهریار شعبان و محمد علی بخشی و به سرمربیگری آرش روشنایی بهمراه تیم استان لرستان به مسابقات قهرمانی کشور که در مورخه 22/6/92 در ارومیه برگزار می گردد اعزام شدن.
آخرين بروز رساني ( ۲۰ شهريور ۱۳۹۲ )
موفقیت سه نونهال کشتی گیر بروجردی
فرهاد داودوندی: در مسابقات کشتی قهرمانی کشور که در تهران برگزار گردید کشتی گیران نونهال بروجردی شایستگی خود را بار دیگر نشان دادند.

اشکان کوشکی در وزن 38 کیلوگرم موفق شد با غلبه بر تمامی حریفان خود به مقام اول این مسابقات دست یابد.

ستار عزیزی در وزن 42 کیلوگرم و محمدرضا مقدسی در وزن 47 کیلوگرم موفق شدند به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یابند.

لازم به ذکر است  آقایان حسن لشکری و سجاد گیو بعنوان مربیان این سه نوجوان مدتهاست به آموزش کشتی گیران بروجردی مشغول می باشند.

آخرين بروز رساني ( ۱۵ شهريور ۱۳۹۲ )
دومین جشنواره فرهنگی ورزشی بروجرد جام آریا
دومین جشنواره فرهنگی ورزشی بروجرد جام آریا در تاریخ بیستم شهریور ماه در سالن طالقانی بروجرد ساعت ۱۷ برگزار می شود.دومین جشنواره فرهنگی ورزشی بروجرد جام آریا

 این جشنواره با حمایت چاپ آریا، شهرداری بروجرد، موسسه آموزش عالی آفرینش، اداره ورزش و جوانان، دکتر احسان مهاجر شجاعی،  دکتر محمد نیکروان و هیات بسکتبال بروجرد برگزار میگردد که بازی افتتاحیه این دوره از مسابقات بین تیم بسکتبال جوانان بروجرد و تیم جوانان مس سرچشمه کرمان انجام می شود .

روابط عمومی هیات بسکتبال بروجرد    

آخرين بروز رساني ( ۰۹ شهريور ۱۳۹۲ )
چهار دوچرخه سوار لرستانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند
چهار دوچرخه سوار لرستانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.چهار دوچرخه سوار لرستانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

 از طرف فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران ، چهار دوچرخه سوار لرستانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد، آرشام فرزاد، محمد امین مرادی و میلاد مدیری از بروجرد و سید علی رضوی از ازنا چهار ورزشکار دعوت شده به اردو هستند.

اردوی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات تور بین المللی ترکیه ، در تهران برگزار می شود.

همچنین بهروز فرزاد از بروجرد نیز به عنوان مربی تیم لرستان در این اردو حضور دارد.
آخرين بروز رساني ( ۰۸ شهريور ۱۳۹۲ )
پیمان یاراحمدی نفر سوم کشتی آزاد جوانان جهان با استقبال مردم وارد بروجرد شد
 نفر سوم کشتی آزاد جوانان جهان، روز پنجشنبه در ورود به زادگاه خود، مورد استقبال جمعی از مردم و مسوولان بروجرد قرار گرفت.پیمان یاراحمدی نفر سوم کشتی آزاد جوانان جهان

به گزارش ایرنا، ˈ پیمان یاراحمدیˈ کشتی گیر جوان بروجردی در وزن 66 کیلو گرم مدال برنز مسابقات جهانی را کسب نمود.

یاراحمدی که در شهر صوفیه بلغارستان به روی تشک رفته بود، در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر کشتی گیری از یونان را شکست داد و در دور دوم هم با نتیجه 5 بر صفر مقابل کشتی گیری روسیه به برتری دست یافت و به یک چهارم نهایی رسید.

پیمان یاراحمدی در برابر کشتی گیر گرجستانی ضربه فنی شد و از راهیابی به فینال بازماند.

وی در دیدار رده بندی موفق به شکست نوبوشی تاکوجیما از ژاپن با نتیجه 8 بر5 شد و گردن آویز برنز دنیا را بر گردن آویخت.

در این وزن 29 کشتی گیر حضور داشتند. 
آخرين بروز رساني ( ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ )
نائب قهرمانی تیم اسکیت شهرداری بروجرد در مسابقات لیگ کشوری
تیم اسکیت شهرداری بروجرد نائب قهرمان مسابقات لیگ کشوری شد.
از سری مسابقات اسکیت مرحله دوم لیگ کشور که هفته گذشته در ارومیه برگزار شد، تیم اسکیت شهرداری بروجرد به مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد در این مسابقات کامیاب زندی مقام اول 500 متر سرعت و مقام اول 1000 متر سرعت را کسب و دو مدال طلای این مسابقات را از آن خود کرد.

همچنین کیارش کاوه نیز مقام دوم 300 متر و مقام سوم 1000 متر سرعت را در این مسابقات بدست آورد.

علیرضا امیدعلی به عنوان مربی و کامران کاوه به عنوان سرپرست، تیم اسکیت شهرداری بروجرد همراهی کردند.
آخرين بروز رساني ( ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ )
برتری تیم جوانان بسکتبال بروجرد برابر الشتر
در ادامه بازیهای تدارکاتی تیم بسکتبال جوانان بروجرد جهت شرکت در مسابقات بسکتبال جوانان منطقه پنج کشور که از 28 مرداد ماه در کرمانشاه برگزار می‌گردد ، بعداز ظهر دوشنبه تیم بسکتبال بروجرد پذیرای تیم الشتر بود و در رقابتی دیدنی موفق شد تیم پر تلاش و دونده الشتر را با نتیجه 57 بر 39 شکست دهد .

 به گزارش روابط عمومی هئیت بسکتبال بروجرد این بازیهای تدارکاتی که چندی است با تیمهای استان و شهرهای مختلف استانهای همجوار برگزار میگردد علاوه بر کمک به آماده سازی تیم بروجرد در جهت هماهنگی بیشتر بازیکنان و در شرایط مسابقه قرار دادن آنها ، کمک شایانی در جهت استعداد یابی جوانان بسکتبالیست سایر شهرستان های دیگر نیز مینماید بطوری که با برگزاری چند دیدار دوستانه اخیر با تیمهایی نظیر الشتر ، ملایر و خرم آباد ، بازیکنان نخبه و جوان آنها توسط مربی تیم بروجرد آقای مصطفی گودرزی زیر نظر گرفته شده و از آنها دعوت گردید جهت انجام تست روز چهارشنبه در سالن طالقانی حضور یابند .
آخرين بروز رساني ( ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ )
نفرات برتر مسابقات کورس سوارکاری غرب کشور در اشترینان معرفی شدند
مسابقات کورس سوارکاری غرب کشور به مناسبت عید سعید فطر در باشگاه سوارکاری امین اشترینان برگزار شد.

به گزارش ایرنا مسابقه با حضور سوارکاران مطرح کشوری در پنج کورس در مسافت 1400متر برگزار شد که یک کورس سواری نیز به بانوان اختصاص یافته بود.

در این مسابقات در رده کورس اسب های برتر ماهان حسنی، امیر بزن بیرانوند و سعید بزن بیرانوند اول تا سوم شدند.

در رده کورس اسب های دو خون ، ˈحسن یار احمدیˈ، علی صنایی، دانیال همتی و در رده کورس اسب های کم امتیاز سعید بزن بیرانوند، سامان ایران پور و رضا طهماسبی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رده کورس پر امتیاز سعید بزن بیرانوند، علی مراد نژاد و امیر حسین روشن پور و در کورس بانوان فاطمه نیک نژاد، راضیه مالزیری و بهارک عزیزاللهی اول تاسوم شدند.

این مسابقات با همکاری باشگاه سوارکاری امین و شرکت حمل و نقل نوید اشترینان برگزار شد.
آخرين بروز رساني ( ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ )
بوکسور بروجرد به تورنمنت بین المللی رومانی راه یافت
 ˈسجاد مهرابیˈ بوکسور بروجردی به تورنمنت بین المللی رومانی راه یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد، ˈسجاد مهرابیˈ بوکسور وزن 75 کیلوی تیم ملی، بدون برگزاری مسابقه انتخابی توسط مربیان تیم ملی به عضویت تیم اعزامی به تورنمنت بین المللی رومانی برگزیده شد.

این ورزشکار بروجرد قرار است از تاریخ 14 تا 23 شهریور همراه با تیم ملی بوکس جمهوری اسلامی در این مسابقات حضور داشته باشد.
آخرين بروز رساني ( ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ )
بابک فتاحی پینگ پنگ باز بروجردی قهرمان مسابقات جهانی پیوند اعضا شد
کاروان تنیس روی میز کشورمان در مسابقات جهانی پیوند اعضا که در دوربان افریقای جنوبی برگزار می شود طلا باران شد!بابک فتاحی پینگ پنگ باز بروجردی قهرمان مسابقات جهانی پیوند اعضا شد

به گزارش روزهای بروجرد به نقل از پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور،در ادامه مسابقات جهانی پیوند اعضاء که در دوربان افریقای جنوبی برگزار می شود نمایندگان ایرانی موفق به کسب چهار مدال طلا شدند.

در این مسابقات که فقط در بخش انفرادی و دونفره برگزار می شود این ایرانیها بودند که تنیس روی میز کشور را طلا باران کردند.

در بخش مردان ودر رده سنی زیر ۳۰ سال این کیوان تیشه گران بود که موفق به کسب مدال طلا شد.تیشه گران در بازی فینال برابر بازیکن قدرتمند آرژانتینی قرار گرفت وبا نتیجه قاطعانه ۳بر صفر به برتری رسید ومدال طلای این دوره از مسابقات را بر گردن آویخت.

در بخش مردان و در رده سنی بالای چهل سال بابک فناحی دیگر ملی پوش کشورمان با غلبه بر حریف یونانی دومین مدال طلا را برای کاروان ایران به ارمغان آورد.فتاحی موفق شد مسابقه فینال را با نتیجه ۳بر یک بسود خود به پایان رسانده و مدال خوش رنگ طلا را برگردن خود بیاویزد.

بانوان ملی پوش پیوند اعضاء نیز همچون مردان برای کاروان جمهوری اسلامی روز خوش و بیاد ماندنی را رقم زدند وصاحب دومدال خوش رنگ طلا ویک مدال نقره شدند.

در رده سنی زیر ۳۰ سال بانوان ایران بسیار خوش درخشیدند .در این رده سنی فینال این رقابتها تماما ایرانی بود.خانم بهاره بیگی و معصومه برجی از کشور عزیزمان ایران به فینال راه یافته که در نهایت این خانم  بهاره بیگی بود که صاحب مدال طلا شد و خانم معصومه برجی به مدال نقره بسنده کرد.

مربی مردان ناشنوایان برعهده جمیل لطف الله نسبی بود که به دلیل همزمانی حضور ایشان درمسابقات المپیک ناشنوایان جهان در بلغارستان آقای کیوان تیشه گران این مسئولیت را عهده دار بود.

همچنین مربی بانوان برعهده سرکار خانم زهره ابوطالبیان بود.

آخرين بروز رساني ( ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ )
کشتی گیر بروجردی عنوان سوم مسابقات المپیک ناشنوایان را کسب کرد
در مسابقات المپیک ناشنوایان، کشتی گیر بروجردی عنوان سوم این مسابقات را کسب نمود.کشتی گیر بروجردی عنوان سوم مسابقات المپیک ناشنوایان را کسب کرد

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد، در مسابقات کشتی المپیک ناشنوایان که در بلغارستان برگزار شد، ˈمحمد امین نعمتیˈ کشتی گیر جوان بروجردی موفق شد در وزن 96 کیلوگرم در رشته فرنگی مدال برنز این مسابقات را کسب نماید.

در این وزن کشتی گیر روسیه به مقام اول و کشتی گیری از ترکیه به مقام دوم دست یافت و محمد امین نعمتی کشتی گیر شایسته ایرانی مقام سوم این مسابقات را بدست آورد.
آخرين بروز رساني ( ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ )
تیم بسکتبال بروجرد به مسابقات لیگ زیرگروه کشور راه یافت
تیم بسکتبال بروجرد به مسابقات لیگ زیرگروه کشور راه یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد، تیم بسکتبال بروجرد در این مسابقات با تیمهای پتروشیمی بندر امام ، زرند کرمان، پاسارگاد الیگودرز و پیشگامان یزد هم گروه شده است.

در این مسابقات از هر گروه دو تیم صعود می کنند.

تاریخ برگزاری این مسابقات 14 الی 16 شهریور ماه است که تیم بسکتبال بروجرد 13 شهریور ماه به این مسابقات اعزام می شود.
آخرين بروز رساني ( ۰۹ مرداد ۱۳۹۲ )
مساجدی: به ژاپن نمی‎روم
مربی بروجردی تیم ملی والیبال می‎گوید قصد ندارد هدایت تیم ژاپنی را به عهده بگیرد.احمد مساجدی مربی بروجردی تیم ملی والیبال ایران

به گزارش روزهای بروجرد احمد مساجدی در گفت‎وگو با ایسنا ، با بیان این‎که هنوز تیم آینده‎اش را انتخاب نکرده، افزود: پیشنهاد تیم شهرداری زاهدان از بقیه پیشنهادها جدی‎تر است و امروز با مسوولان این تیم جلسه دارم.

وی در مورد پیشنهاد تیم ژاپنی نیز گفت: صحبت‎هایی شده اما احتمال این‎که به ژاپن بروم تقریباً صفر است. دوست دارم تجربیاتی که در کنار ولاسکو کسب کرده‎ام را در اختیار والیبال کشورم قرار دهم.

این مربی لرستانی با تشکر از وزارت ورزش و فدراسیون برای اهدای پاداش به اعضای تیم ملی والیبال، ادامه داد: این‎که به فکر ما بودند و پاداش دادند، جای تقدیر دارد. شادی مردم بزرگترین پاداش ماست و ما هرگز برای پاداش بازی نکرده‎ایم و نمی‎کنیم.

مساجدی با بیان این‎که همه تیم در راه کسب این موفقیت زحمت کشیدند، تأکید کرد: باز هم می‎گویم ما برای پاداش بازی نکردیم اما اگر به همه اعضای تیم به یک اندازه پاداش می‎دادند بهتر بود ولی همین که به فکر بودند هم خودش ارزشمند است.
آخرين بروز رساني ( ۰۲ مرداد ۱۳۹۲ )
سه خبر از هیئت بسکتبال بروجرد • تبریک به آقـای بـرنــا پـــروری: دعوت شما را به اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان 2014 ایران را جهت شرکت در مسابقات غرب آسیا به شما و خانواده بسکتبال لرستان تبریک عرض نموده و آرزوی پیروزی و سربلندی شما را در کلیه مراحل زندگی و ورزشی خواهانیم .


 • دعوت آقایان علی صادقی و محمد عرب انواری به اردوی استعداد یابی فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران که نامبردگان باید ساعت هشت صبح جمعه مورخ 28 / تیر ماه / 92 در کمپ تیمهای ملی واقع در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی خود را به مربیان تیم ملی معرفی و در تمرینات آنان شرکت نمایند برای این عزیزان آرزوی موفقیت داریم . • هیات بسكتبال بروجرد جهت بالا بردن و پیشرفت سطح بسكتبال در آینده و ارج نهادن به تمامی زحمات جوانان ورزشكار این رشته ورزشی و دانشگاهی تیم جوانان شهرستان بروجرد آمادگی خود را جهت شركت در مسابقات زیر گروه باشگاهای كشور اعلام كرده، لازم به ذكر است كه  آقای محمود ترابی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد قول همكاری و مساعدت مالی را به این ورزشكاران داده است.

روابط عمومی هئیت بسکتبال بروجرد

آخرين بروز رساني ( ۳۱ تير ۱۳۹۲ )
ووشوکاران بروجرد هفت مدال مسابقات قهرمانی کشور را کسب کردند
سیزدهمین دوره مسابقات نانچوان قهرمانی کشور با حضور 600 ورزشکار در دو بخش ساندا و تالو در شهرستان کرمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بروجرد ، تیم بروجرد متشکل از 5 بازیکن به عنوان نماینده استان لرستان در این دوره از مسابقات حضور داشتند و در پایان به 3 مدال طلا ، 1 نقره و 3 برنز دست یافتند .

مدال آوران تیم بروجرد به شرح ذیل است:

مهرداد سوداگر در بخش تالو فرم نانچوان نوجوانان ( مدال طلا )

مهرداد سوداگر و امیر مسعود پاپ روزبهانی در بخش تالو دوئی لین نوجوانان ( مدال طلا )

محسن روزبهانی در بخش تالو فرم سنتی بزرگسالان ( نقره )

مهرداد سوداگر در بخش تالو فرم نن دائو (برنز)

امیر مسعود پاپ روزبهانی در بخش تالو فرم نن گوئن (برنز)

محمد گودرزی در بخش ساندا نوجوانان 40- کیلوگرم (برنز )

محسن روزبهانی نیز به عنوان مربی و سرپرست تیم اعزامی در این مسابقات حضور داشت.
 
آخرين بروز رساني ( ۳۰ تير ۱۳۹۲ )
برنامه كامل سیزدهمين دوره ليگ برتر فوتبال ايران
مراسم قرعه کشی سیزدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر شامگاه سه‌شنبه در تالار وحدت تهران برگزار شد. در این مراسم مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر و برخی سرمربیان تیم‌ها حضور داشتند. براساس برنامه ریزی صورت گرفته دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته هشتم برگزار خواهد شد. برنامه كامل لیگ سیزدهم به شرح زیر است:

هفته اول:
 • داماش گيلان.................................... سايپا البرز
 • گسترش فولاد تبريز.................................... استقلال تهران
 • فجرسپاسي شيراز.................................... نفت تهران
 • راه‌آهن شهرري.................................... مس کرمان
 • استقلال خوزستان.................................... ذوب‌آهن اصفهان
 • سپاهان اصفهان.................................... فولاد خوزستان
 • صباي قم.................................... ملوان انزلي
 • پرسپوليس تهران.................................... تراکتورسازي تبريز

هفته دوم:
 • ملوان انزلي.................................... داماش گيلان
 • استقلال تهران .................................... سپاهان اصفهان
 • فولاد خوزستان.................................... فجرسپاسي شيراز
 • مس کرمان .................................... استقلال خوزستان
 • سايپا البرز .................................... راه‌آهن شهرري
 • ذوب‌آهن اصفهان.................................... پرسپوليس تهران
 • نفت تهران.................................... صباي قم
 • تراکتورسازي تبريز.................................... گسترش فولاد تبريز

هفته سوم:
 • داماش گيلان.................................... نفت تهران
 • فجرسپاسي شيراز.................................... استقلال تهران
 • پرسپوليس تهران.................................... مس کرمان
 • راه‌آهن شهرري.................................... ملوان انزلي انزلي
 • ذوب‌آهن اصفهان.................................... تراکتورسازي تبريز
 • گسترش فولاد تبريز .................................... سپاهان اصفهان
 • استقلال خوزستان .................................... سايپا البرز
 • صباي قم.................................... فولاد خوزستان

هفته چهارم:
 • فولاد خوزستان.................................... داماش گيلان
 • استقلال تهران .................................... صباي قم
 • گسترش فولاد تبريز.................................... فجرسپاسي شيراز
 • مس کرمان.................................... ذوب‌آهن اصفهان
 • نفت تهران.................................... راه‌آهن شهرري
 • سايپا البرز.................................... پرسپوليس تهران
 • سپاهان اصفهان.................................... تراکتورسازي تبريز
 • ملوان انزلي .................................... استقلال خوزستان

هفته پنجم:
 • داماش گيلان .................................... استقلال تهران
 • فجرسپاسي شيراز.................................... سپاهان اصفهان
 • تراکتورسازي تبريز.................................... مس کرمان
 • راه‌آهن شهرري.................................... فولاد خوزستان
 • ذوب‌آهن اصفهان.................................... سايپا البرز
 • استقلال خوزستان.................................... نفت تهران
 • صباي قم .................................... گسترش فولاد تبريز
 • پرسپوليس تهران.................................... ملوان انزلي

هفته ششم:
 • گسترش فولاد تبريز.................................... داماش گيلان
 • استقلال تهران.................................... راه‌آهن شهرري
 • فجرسپاسي شيراز.................................... تراکتورسازي تبريز
 • سايپا البرز.................................... مس کرمان
 • ملوان انزلي.................................... ذوب‌آهن اصفهان
 • نفت تهران.................................... پرسپوليس تهران
 • سپاهان اصفهان.................................... صباي قم
 • فولاد خوزستان.................................... استقلال خوزستان

هفته هفتم:
 • داماش گيلان.................................... سپاهان اصفهان
 • استقلال خوزستان.................................... استقلال تهران
 • صباي قم.................................... فجرسپاسي شيراز
 • مس کرمان.................................... ملوان انزلي
 • راه‌آهن شهرري.................................... گسترش فولاد تبريز
 • ذوب‌آهن اصفهان.................................... نفت تهران
 • تراکتورسازي تبريز.................................... سايپا البرز
 • پرسپوليس تهران.................................... فولاد خوزستان

هفته هشتم:
 • فجرسپاسي شيراز.................................... داماش گيلان
 • استقلال تهران.................................... پرسپوليس تهران
 • نفت تهران.................................... مس کرمان
 • سپاهان اصفهان.................................... راه‌آهن شهرري
 • فولاد خوزستان.................................... ذوب‌آهن اصفهان
 • گسترش فولاد تبريز.................................... استقلال خوزستان
 • ملوان انزلي.................................... سايپا البرز
 • صباي قم .................................... تراکتورسازي تبريز

هفته نهم:
 • داماش گيلان.................................... صباي قم
 • ذوب‌آهن اصفهان.................................... استقلال تهران
 • راه‌آهن شهرري.................................... فجرسپاسي شيراز
 • مس کرمان.................................... فولاد خوزستان
 • سايپا البرز.................................... نفت تهران
 • پرسپوليس تهران.................................... گسترش فولاد تبريز
 • استقلال خوزستان.................................... سپاهان اصفهان
 • تراکتورسازي تبريز.................................... ملوان انزلي

هفته دهم:
 • داماش گيلان.................................... تراکتورسازي تبريز
 • استقلال تهران.................................... مس کرمان
 • فجرسپاسي شيراز.................................... استقلال خوزستان
 • صباي قم.................................... راه‌آهن شهرري
 • گسترش فولاد تبريز.................................... ذوب‌آهن اصفهان
 • نفت تهران.................................... ملوان انزلي
 • فولاد خوزستان.................................... سايپا البرز
 • سپاهان اصفهان.................................... پرسپوليس تهران

هفته يازدهم:
 • راه‌آهن شهرري.................................... داماش گيلان
 • سايپا البرز.................................... استقلال تهران
 • پرسپوليس تهران.................................... فجرسپاسي شيراز
 • مس کرمان.................................... گسترش فولاد تبريز
 • ذوب‌آهن اصفهان.................................... سپاهان اصفهان
 • تراکتورسازي تبريز.................................... نفت تهران
 • استقلال خوزستان.................................... صباي قم
 • ملوان انزلي.................................... فولاد خوزستان

هفته دوازدهم:
 • داماش گيلان.................................... استقلال خوزستان
 • استقلال تهران.................................... ملوان انزلي
 • فجرسپاسي شيراز.................................... ذوب‌آهن اصفهان
 • سپاهان اصفهان.................................... مس کرمان
 • راه‌آهن شهرري.................................... تراکتورسازي تبريز
 • فولاد خوزستان.................................... نفت تهران
 • گسترش فولاد تبريز.................................... سايپا البرز
 • صباي قم .................................... پرسپوليس تهران

هفته سيزدهم:
 • پرسپوليس تهران.................................... داماش گيلان
 • نفت تهران.................................... استقلال تهران
 • مس کرمان.................................... فجرسپاسي شيراز
 • استقلال خوزستان .................................... راه‌آهن شهرري
 • ذوب‌آهن اصفهان.................................... صباي قم
 • ملوان انزلي.................................... گسترش فولاد تبريز
 • سايپا البرز.................................... سپاهان اصفهان
 • تراکتورسازي تبريز.................................... فولاد خوزستان

هفته چهاردهم:
 • داماش گيلان.................................... ذوب‌آهن اصفهان
 • استقلال تهران.................................... فولاد خوزستان
 • فجرسپاسي شيراز.................................... سايپا البرز
 • صباي قم.................................... مس کرمان
 • راه‌آهن شهرري.................................... پرسپوليس تهران
 • گسترش فولاد تبريز.................................... نفت تهران
 • سپاهان اصفهان.................................... ملوان انزلي
 • استقلال خوزستان.................................... تراکتورسازي تبريز

هفته پانزدهم:
 • مس کرمان.................................... داماش گيلان
 • تراکتورسازي تبريز.................................... استقلال تهران
 • ملوان انزلي.................................... فجرسپاسي شيراز
 • ذوب‌آهن اصفهان .................................... راه‌آهن شهرري
 • نفت تهران.................................... سپاهان اصفهان
 • فولاد خوزستان.................................... گسترش فولاد تبريز
 • سايپا البرز.................................... صباي قم
 • پرسپوليس تهران.................................... استقلال خوزستان
آخرين بروز رساني ( ۱۸ تير ۱۳۹۲ )
سجاد مهرابی مدال برنز بوکس آسیا را برگردن آویخت

فرهاد داودوندی: در مسابقات بوکس قهرمانی آسیا که در کشور اردن برگزار گردید سجاد مهرابی بوکسور شایسته بروجردی در وزن 75 کیلوگرم موفق شد به مقام سوم این مسابقات دست یابد و صاحب گردن آویز برنز گردد.

 این مقام ارزنده سجاد مهرابی برای اولین بار می باشد که در تاریخ بوکس بروجرد توسط این دلاور شایسته بروجردی بدست آمده است.

سجاد مهرابی در اولین حضور خود در مسابقات قهرمانی آسیا با روحیه ای جنگنده و با اقتدار تمامی حریفان دور مقدماتی خود را از سر راه برداشت و موفق گردید مدال برنز آسیا را کسب نماید.

در مسابقه آخر که با بوکسور قزاقستانی جهت راه یابی به فینال مسابقات برای کسب مدال طلا داشت با شکست در برابر حریف قزاقستانی در اولین دوره حضور خود با مدال برنز آسیا که افتخاری بزرگ برای ورزش این دیار می باشد بکار خود پایان داد.

آخرين بروز رساني ( ۱۷ تير ۱۳۹۲ )
بروجرد قهرمان صخره نوردی استان لرستان
مسابقات صخره نوردی قهرمانی استان در بروجرد برگزار شد.
بروجرد قهرمان صخره نوردی استان لرستان
 
در این مسابقات که پیش از ظهر امروز در بروجرد برگزار شد، 22 نفر از شهرستان‎های دورود، کوهدشت، نورآباد، بروجرد و خرم‎آباد حضور داشته‎اند.

در مسابقات قهرمانی استان آرش دوست دارین از خرم‎آباد، علی گل آرا از بروجرد و مسعود اژهن از بروجرد به ترتیب مقام‎های اول تا سوم را کسب کردند.

بنا بر این گزارش در نتایج تیمی این مسابقات،  بروجرد و خرم‎آباد اول شدند و همچنین به نفرات اول تا نهم این مسابقات جوایزی اهدا شد.

لازم به ذکر است، این مسابقات در سالن امام علی بروجرد برگزار شد.

آخرين بروز رساني ( ۱۵ تير ۱۳۹۲ )
حضور تیم تربیت بروجرد در لیگ برتر اسکواش
رئیس هیأت اسکواش لرستان از حضور تیم تربیت بروجرد در لیگ بر‌تر اسکواش مردان کشور خبر داد.

به گزارش روزهای بروجرد به نقل از ایلنا محمود داودی‎نژاد در جمع خبرنگاران لرستان، با اعلام این خبر، افزود: فصل گذشته این تیم در لیگ بر‌تر حضور داشت اما مسوولان آن اعلام کردند که نمی‌‎توانند در فصل جاری تیم‎داری کنند و برای این‎که امتیاز لیگ برتری لرستان از دست نرود، قصد داشتیم با نام طلوع ورزش شرکت کنیم اما مدیران تیم تربیت و بیرانوند نماینده بروجرد در مجلس تماس گرفته و اعلام آمادگی کردند در این فصل هم تربیت قصد شرکت در مسابقات را دارد.

وی ادامه داد: مکاتباتی هم با اداره کل ورزش و جوانان برای حمایت از این تیم صورت گرفته و امیدواریم تربیت بتواند همانند سالیان گذشته از اعتبار اسکواش لرستان دفاع کند.

داودی‎نژاد با بیان این‎که دور اول پیکار‌ها در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می‌‎شود، خاطرنشان کرد: حضور تیم‎های شرکت کننده امروز است و فردا بازی‎‌ها شروع می‌‎شود که نماینده لرستان ۷ دیدار با تیم‎های مازندران-گلستان- تربیت یزد- تهران- گیلان- آران اصفهان و آذربایجان غربی برگزار می‌‎کند.

رئیس هیأت اسکواش لرستان در پایان گفت: با این‎که هیأت مشکلات مالی زیادی دارد و امکانات مطلوبی در استان نداریم اما همواره اسکواش لرستان حرف‎های زیادی در سطح کشور برای گفتن داشته است.
آخرين بروز رساني ( ۱۵ تير ۱۳۹۲ )
پیمان یلراحمدی کشتی گیر جوان بروجردی به تیم ملی جوانان دعوت شد
پیمان یلراحمدی کشتی گیر جوان بروجردی به تیم ملی جوانان دعوت شدپیمان یاراحمدی کشتی گیر جوان و آینده دار بروجردی به تیم ملی جوانان دعوت شد

* اسامی نفرات دعوت شده به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی  به شرح زیر است:

50 کیلو: مصطفی یعقوبی و صابر خانجانی (مازندران) سامان کبیری (خراسان رضوی)

55 کیلو: یونس سرمستی (آذربایجان شرقی) رضا اطری و عارف محمدزاده (مازندران)

60 کیلو: فرزاد کولیوند و سمیر یاوری (کرمانشاه) مهران شیخی (مازندران)

66 کیلو: پیمان یاراحمدی (لرستان)، رضا رجبعلیان و حسین روزبه (مازندران)

74 کیلو: مصطفی قیاسی (آذربایجان شرقی) علی شفیع زاد (مازندران) امیر مظفری (گیلان) محمد زارعی (کردستان)

84 کیلو: علیرضا کریمی (البرز) هادی وفایی‌پور (همدان)

96 کیلو: پدرام جمشیدی (تهران) امیر قجر و مصطفی صادق‌زاده (مازندران)

120 کیلو: عبداله قمی (مازندران) مهدی گنبدانی (همدان)

سرمربی: محمد طلایی (اصفهان)

مربیان: علی‌اکبر دودانگه (تهران) مصطفی علیزاده (خراسان رضوی) رضا عظیمی (مازندران)

پزشک: دکتر داود آزادبخت

پزشک تغذیه: دکتر امیر رشید لمیر

سرپرست: پرویز عالی

مسابقات قهرمانی جوانان جهان طی روزهای 22 تا 27 مردادماه در شهر صوفیه بلغارستان برگزار خواهد شد.
آخرين بروز رساني ( ۱۵ تير ۱۳۹۲ )
شكست پولاد گسترش/ امیدهای تیم بروجردی بر باد رفت
تيم پراميد پولادگسترش بروجرد در هفته‌ نوزدهم رقابت‌هاي فوتسال ليگ دسته دوم كشور  با نتيجه‌ي غير قابل انتظار 2 بر1 مغلوب ميهمان خود شهرداري رشت شد.

با اين شكست اميدهاي تيم بروجردي براي قرار گرفتن در بين سه تيم نخست و شانس صعود به دسته‌ي بالاتر از بين رفت.

اين شكست در حالي رقم خورد كه شاگردان سعيد محمودي موقعيت‌هاي زيادي را از دست دادند و نتوانستند بازي هميشگي خود را ارائه دهند. تك گل پولادگسترش را در اين بازي محسن اسدي به ثمر رساند.
آخرين بروز رساني ( ۱۵ تير ۱۳۹۲ )
مسابقات کاراته قهرمانی بانوان کشور در بروجرد برگزار شد
 مسابقات قهرمانی کاراته بانوان کشور سبک شتوکان ریوبوکای با حضور 12 استان در سالن طالقانی بروجرد برگزار شد.مسابقات کاراته قهرمانی بانوان کشور در بروجرد

به گزارش روزهای بروجرد به نقل از مهر، مسابقات قهرمانی کاراته بانوان در بخشهای کاتای انفرادی، کومیته انفرادی و کاتای چینی طی دو روز گذشته در سالن طالقانی بروجرد برگزار شد.

در این دوره از مسابقات 400 ورزشکار زن از 12 استان کشور حضور داشتند.

بنا بر گزارش، در پایان این مسابقات استان البرز با کسب 20 مدال طلا، 19 مدال نقره و 15 مدال برنز مقام اول را به خود اختصاص داد.

همچنین استان لرستان با کسب 18 مدال طلا، 18 مدال نقره و 48 مدال برنز مقام دوم و استان مرکزی با کسب هشت مدال طلا، پنج مدال نقره و هفت مدال برنز مقام سوم را کسب کردند.
آخرين بروز رساني ( ۱۵ تير ۱۳۹۲ )
پولاد گسترش بروجرد 5 شهید فرجی قزوین 2

تیم فوتسال پولاد گسترش بروجرد در هفته چهاردهم لیگ دسته دو فوتسال کشور به یک برد ارزشمند دشت یافت.

پولاد گسترش که میزبان تیم شهید فرجی قزوین تیم دوم جدول مسابقات بود توانست با نتیجه 5 بر 2 این تیم را شکست دهد تا به رده چهارم جدول صعود کند.

جدول لیگ دسته دو فوتسال کشور گروه شمال 

آخرين بروز رساني ( ۰۹ تير ۱۳۹۲ )
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.