۳۰ آبان ۱۳۹۶   ۲۲:۲۴    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
تعداد پرونده های بیمه بیکاری بروجرد نسبت به سال گذشته شش برابر شده است

روزهای بروجرد- رئیس شعبه تامین اجتماعی بروجرد گفت: کارخانه سامان کاشی بروجرد 140میلیارد ریال بابت حق بیمه به این سازمان بدهکار است.

قدرت سعادتی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: بدهی این واحد صنعتی به تامین اجتماعی بروجرد از سال 85 تاکنون بوده که در پنج سال اخیراین میزان بدهی به دلیل عدم پرداخت مشمول جریمه نیز شده است.


وی با اشاره به تجمع کارگران سامان کاشی درمقابل این اداره در روزهای اخیر افزود: حدود 140 کارگر سامان کاشی تحت پوشش این سازمان هستند که از حدود یکسال پیش حق بیمه آنها پرداخت نشده است.
رئیس شعبه تامین اجتماعی بروجرد بیان کرد: در این راستا کارفرما باید نسبت به پرداخت بدهی تامین اجتماعی اقدام وتعهد خود را در مقابل کارگران عملی نماید.


سعادتی ادامه داد: شهرداری بروجرد نیز با 320میلیارد ریال بدهی اولین بدهکار تامین اجتماعی است که تاخیردر پرداخت این بدهی ها درکنار دیگر بدهکاران موجب بروز مشکلاتی برای این سازمان در شهرستان شده است.
وی اضافه کرد: درسال جاری به دلیل تعطیلی برخی از واحدهای صنعتی بروجرد تعداد بیمه بیکاران افزایش یافته و این امرموجب شده تا تامین اجتماعی به جای اینکه دریافت کننده باشد ازمحل ذخیره صندوق پرداخت کننده شود.


رئیس شعبه تامین اجتماعی بروجرد یادآور شد: تعداد پرونده های بیمه بیکاری این شهرستان سال گذشته 200 مورد بوده که امسال تعداد آنها به یک هزارو 200 پرونده افزایش یافته است.


وی مجموع بیمه شده های اصلی تحت پوشش تامین اجتماعی در بروجرد را 44هزار تن عنوان کرد و گفت: حدود 150 هزار تن ازجمعیت این شهرستان از خدمات بیمه ای این سازمان استفاده می کنند.


وی افزود: ازمجموع این تعداد بیمه شده 14 هزار تن مستمری بگیر بوده که ماهانه 150میلیارد ریال در قالب مستمری، بیمه بیکاری، و سایر هزینه به آنها پرداخت می شود.

آخرين بروز رساني ( ۱۴ دي ۱۳۹۵ )

نظرات  

 
+1 # آرش پنجشنبه, 16 دي 1395 ساعت 00:22
سلام همین یک مورد کم بود که جنسمان جور شد آنقدر فقر وبدبختی در بروجرد حاکم شده که همسایهمال همسایه را می خورد فلان اداره مالفلان سازمان را بالا میکشد فقط آخر وعاقبتمان ختم به خیر شود البته مسئولین که خبر ندارند http://www.borujerdtimes.ir/accessories/asc_tcomments/photos/smiles/sleeping.gif................................روکه رو نیست سنگپای قزوین هم دیگر کم میآورد :zzz
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # y پنجشنبه, 16 دي 1395 ساعت 14:21
سلام ازبرکات تدبیر امید است کلید کارخودش راکرد
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.