۲۱ آذر ۱۳۹۶   ۱۵:۲۳    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
سینما فلسطین بروجرد اواخر بهمن امسال راه اندازی می‌شود
روزهای بروجرد- حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در سیاهکل و بروجرد سالن‌ سینما می‌سازد.
 
محمود کاظمی مدیر عامل موسسه بهمن سبز وابسته به حوزه هنری درباره بازسازی سینما «ساحل» اصفهان، گفت: تخریب داخلی این سینما تمام شده و مشغول مراحل مقاوم سازی هستیم. سینما «ساحل» که با پنج سالن و با امکانات ویژه راه‌اندازی خواهد شد، روبروی سی و سه پل قرار دارد و نمایی که ما برای این سینما طراحی کردیم گوشه چشمی به جغرافیا و آثار تاریخی این شهر و هویت اصیل آن دارد.

وی افزود: معماری این سینما کاملا بومی است و امیدوارم شهرداری و سازمان میراث فرهنگی اصفهان با طرحی که برای نمای «ساحل» داده‌ایم موافقت کنند.
او تاکید کرد: سینما «ساحل» نوروز 97 افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: سینما «فلسطین» بروجرد هم تخریب داخلی شده و این روزها مشغول احداث زیرساخت‌های این بنا چون بخش‌های تاسیساتی، ایمنی، بهداشتی و ... که باید در یک سینمای مدرن و مجهز، به شکلی علمی طراحی و اجرا شوند، هستیم. این سینما 800 صندلی ظرفیت دارد و پس از بازسازی یک سالن مدرن به جای این سینما در اواخر بهمن ماه راه اندازی می‌شود.

کاظمی در بخش دیگری از سخنانش از ساخت یک سینما در سیاهکل گیلان خبر داد و گفت: در یک مجتمع تجاری و فرهنگی، سالنی 120 نفره وجود دارد که در مرحله اسکلت متوقف شده و قرار است این سینما با بودجه استانی و مشارکت بهمن سبز کامل، به روز و مجهز شود و به بهره‌برداری برسد.

مدیر عامل موسسه بهمن سبز، خاطرنشان کرد: بازسازی سینما «قدس» تبریز هم انجام شده، اما مشغول رفع ایرادهایی در کار هستیم. با رفع نواقص این سینما تا یک ماه آینده با 2 سالن به بهره‌برداری می‌رسد.

آخرين بروز رساني ( ۱۲ آذر ۱۳۹۶ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.