۲۲ آذر ۱۳۹۶   ۰۲:۵۹    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
صحت انتخابات شورای شهر بروجرد تایید شد
روزهای بروجرد- معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری ویژه بروجرد گفت: هیات نظارت برانتخابات این شهرستان صحت پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهربروجرد را تأیید کرد.

احمد گودرزیان در گفت و گو با ایرنا افزود: مشارکت مردم بروجرد درانتخابات شورای اسلامی شهربروجرد 40 درصد بود.

گودرزیان با اشاره به اجرای بند 2 ماده 73 آیین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهراظهار کرد: در صورتی که شخصی به تأیید صحت برگزاری انتخابات معترض باشد می‌تواند حداکثر ظرف مدت 2 روز پس از انتشار این آگهی شکایت خود را به هیات نظارت استان مستقردراستانداری لرستان اعلام کنند.

معاون سیاسی اجتماعی، فرمانداری بروجرد اظهار کرد: از مجموع آرای ریخته شده به صندوق رای شهر بروجرد علی روزبهانی با 11هزار و 466 رأی، احسان دالوند با 10هزارو 743 هزار رأی، محمد پرهام با 10هزارو 84 رأی، فریبرز محسنی با 9هزارو 487رای، داود گودرزی با 9هزارو 164رای، اشرف چگنی با هفت هزارو 303 رای، محمد ابراهیم بیاتی با هفت هزارو 212 رای، موسی نیکوکار با 6هزارو 812 رای و رضا بهنود فر با 6هزارو 592رای به‌عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شورای شهر بروجرد انتخاب شدند.

وی بیان کرد:حسن موسیوند با 6هزارو 339 رأی، علی آزاد پور با 5هزارو 155 رأی، بهزاد ساطعی با پنج هزار و 773رأی، محمد مهدی یاری با پنج هزارو 965 رأی و زیبا ابوالفتحی با پنج هزارو 323رای به‌عنوان اعضای علی‌البدل این شورا انتخاب شدند.
گودرزیان افزود: از مجموع منتخبین شورای شهر بروجرد 2 تن از اعضای شورای چهارم می باشند.

شهرستان بروجرد به عنوان دومین شهر بزرگ استان لرستان بعد از خرم آباد دارای بیش از350 هزارتن جمعیت است که ازاین تعداد 277هزار تن واجد شرایط اخذ رای بوده که از این تعداد حدود 14 هزار تن رای اولی هستند.

لازم به ذکر است در این دورازانتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 860 داوطلب با یکدیگر رقابت کرده که از این تعداد 184داوطلب در شهر بروجرد برای دست یابی به 9 کرسی شورای اسلامی شهر بروجرد با یکدیگررقابت کردند.

دراین دور از انتخابات 205 شعبه درشهر بروجرد و بخش مرکزی و 33 شعبه نیزدربخش اشترینان کارجمع آوری آرای مردم این شهرستان را انجام دادند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت ماه همزمان با سراسرکشوربرگزار شد.
آخرين بروز رساني ( ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ )

نظرات  

 
+3 # رمضان جمعه, 12 خرداد 1396 ساعت 20:40
این اعضای شورای شهر بدانند نماینده ده الی یازده هزار نفر هستند، نه نماینده یک شهر 350 هزار نفری. اینها هم کاری نخواهند کرد . چرا که تا بخواهند الفبای کار را یاد بگیرند چهار سالشان تمام شده است.
مضافاً اینکه تعدادی از آنها با هوچی گری رأی آوردند.
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.