۲۱ آذر ۱۳۹۶   ۱۵:۲۱    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
شناسایی 35 نقطه حادثه‎خیز محور کمربندی بروجرد
روزهای بروجرد- معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: 35 نقطه حادثه‎خیز در محور کمربندی بروجرد شناسایی شده است.

به گزارش فارس، محمد کیانی در جلسه شورای ترافیک این شهرستان اظهار کرد: در بازدید میدانی صورت گرفته از محور کمربندی بروجرد، 35 نقطه حادثه‎خیز در این محور شناسایی و احصاء شده است.

وی عنوان کرد: نبود سرعتگیر، حفاظ و گاردریل، علائم راهنمایی و رانندگی، افتادگی شانه راه، و عرض کم جاده برخی از نواقص و عیوبی بوده که در محور کمربندی احصاء و شناسایی شده است.

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه محور کمربندی بروجرد به معبری درون شهری تبدیل شده است، وظیفه نظارتی و پوشش ترافیکی این مسیر به پلیس راهور محول شده است.

کیانی ادامه داد: در راستای رفع نقاط حادثه‎خیز محور کمربندی بروجرد، تامین قیر مورد نیاز برای لکه‎گیری و ایجاد سرعت‎گیرها به اداره راه و شهرسازی محول شده است.

وی تاکید کرد: از سویی باید با تعیین اداره متولی اقدامات دیگر نظیر ایجاد سرعت‎کاه، نصب حفاظ و علائم راهنمایی و رانندگی، اصلاح شانه‎ها و نصب دیواره‎های خاکی، در آینده نزدیک نسبت به اصلاح عیوب این محور اقدام شود.

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد تصریح کرد: بدون شک با تقسیم وظایف بین دستگاه‎های اجرایی متولی و حذف نقاط حادثه‎خیز، بخش قابل توجهی از مخاطرات و تصادفات محور کمربندی کاسته می‎شود.

کیانی بیان کرد: با توجه به اینکه نقاط حادثه‎خیز و عیوب این محور در بازدید میدانی مسوولان دستگاه‎های اجرایی به خوبی شناسایی شده است، حذف این نقاط سهم قابل توجهی در ایمن‎سازی محور کمربندی و جلوگیری از بروز تصادفات منجر به فوت و جرح دارد.

وی اظهار کرد: از سویی نصب علائم راهنمایی و رانندگی که سرعت مجاز حرکت در محور کمربندی بروجرد به عنوان یک معبر شهری را تعیین می‎کنند، به خودی خود عامل بازدارنده‎ای برای سرعت بالای وسایل نقلیه شده و از وقوع بسیاری از تصادفات جلوگیری می‎کند.

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد بیان کرد: بدون شک ارتقاء ایمنی محور کمربندی آن هم از طریق اصلاح نقاط حادثه‎خیز، از وقوت تصادفات منجر به فوت و جرح جلوگیری و سلامت رانندگانو مسافران را هر چه بیشتر تضمین می‎کند.
آخرين بروز رساني ( ۰۸ آذر ۱۳۹۶ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.