۳۰ آبان ۱۳۹۶   ۲۰:۳۶    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
ساخت پل روگذر میدان امام خمینی(ره) بروجرد متوقف می‎شود
روزهای بروجرد- عملیات ساخت پل روگذر میدان امام خمینی(ره) بروجرد پس از کش و قوس‎های زیاد متوقف می‎شود.پل میدان امام بروجرد

به گزارش فارس، پل روگذر میدان امام خمینی(ره) بروجرد که قرارگاه خاتم‎الانبیاء (ص) ساخت آن را برعهده گرفته بود، پس از کش و قوس‎های فراوان و اعلام مخالفت از سوی تعدادی از اعضاء شورای اسلامی شهر و شهروندان متوقف می‎شود.

در دوره سوم شورای اسلامی شهر، شهرداری بروجرد قراردادی را به منظور اجرای 5 پروژه عمرانی با قرارگاه خاتم‎الانبیاء(ص) منعقد کرده بود، اما تنها عملیات اجرایی پروژه میدان امام آغاز شد که با مخالفت برخی شهروندان و تعدادی از اعضای شورای شهر روبرو شد.

ناصر مرادی، روح‎الله نظرپور، اشرف چگنی، عزیز شمسیان‎فر، موسی نیکوکار، منا شمسه و مجتبی مقدسی7 عضو مخالف اجرای پروژه میدان امام خمینی(ره) بروجرد هزینه بالا و غیر ضروری بودن را دو عامل اصلی مخالفت خود در اجرای آن عنوان کرده‎اند.

با توجه به بحران مالی که در سال‎های اخیر شهرداری بروجرد با آن دست و پنجه نرم می‎کند و مشکلات عدیده‎ای که به دنبال آن ایجاد شده است، این نهاد باید در اولویت‎بندی و اجرای پروژه‎های عمرانی دست به عصا راه برود، تا مبادا اجرای یک پروژه مانع عملیاتی کردن دیگر وظایف گسترده آن در حوزه مدیریت شهری شود.

 موضوع و نکته اصلی در خصوص مخالفت برخی‎ها در زمینه صرف اعتبار 55 میلیارد تومانی برای احداث پل روگذر میدان امام خمینی(ره) نیز به همین نکته برمی‎گردد، به عبارت بهتر برخی مخالف‎ها اگر چه اجرای این پروژه عمرانی را برای شهر بروجرد خوب می‎دانند، اما معتقدند که در شرایط مالی کنونی شهرداری این موضوع در زمره اولویت‎ها قرار ندارد.

از سویی قطعا قرارگاه خاتم‎الانبیاء(ص) ظرفیت بسیار در خور توجهی است که با در نظر گرفتن گستردگی اقدامات آن در بخش‎های عمرانی در سطح کشور و از جمله استان لرستان مناسب‎ترین گزینه برای اجرای پروژه پل روگذر میدان امام خمینی(ره) به شمار می‎رود.

با همه این تفاسیر و توجه به دلایل و استنباط‎های ارائه شده از سوی اعضای موافق و مخالف شورای اسلامی شهر، اجرای پروژه روگذر میدان امام خمینی(ره) بروجرد با وجود پافشاری‎های اعضای موافق و پس از کش و قوس‎های فراوان متوقف شد.

به نظر می‎رسد، در صورتی که سیاست رهبر فرزانه انقلاب در خصوص پیش رو نهادن اصل اقتصاد مقاومتی و پرهیز از ریخت و پاش به نحو مطلوب در پارلمان شورا و شهرداری بروجرد در دستور کار قرار می‎گرفت، شاید اینک این همه چالش بر سر اجرای یک پروژه الزامی و معنادار نبود.

اگر چه اجرایی نشدن پروژه پل روگذر میدان امام خمینی(ره) در نوع خود فرصت‎سوزی محسوب می‎شود، اما کم نیستند فرصت‎هایی که نیامده سوخت شده و از بین رفتند، تا بروجرد همچنان در مرداب مشکلاتی که بسیاری از آنها زاییده نوع مدیریت مدیران قبلی و فعلی است، دست و پا بزند.


 *توقف اجرای پل روگذر میدان امام خمینی(ره)

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بروجرد به فارس گفت: با توجه به حادثه‎خیز بودن میدان امام خمینی(ره) این شهرستان در دوره سوم شورای اسلامی احداث پل روگذر با همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) مصوب شده است.

عباس شمس‎الدینی اظهار کرد: در حال حاضر و با توجه به مشکلات عدیده شهرداری از جمله حقوق معوقه چند ماهه کارگران و انباشت بدهی به سازمان تامین اجتماعی احداث این پل موقتا متوقف می‎شود.

وی با اشاره به قرارداد شهرداری بروجرد با قرارگاه خاتم‎الانبیاء(ص) در خصوص اجرای 5 پروژه عمرانی در این شهرستان خاطر نشان کرد: در این قرارداد قرارگاه خاتم‎الانبیاء(ص) اجرای همزمان پروژه‎ها را متعهد شده بود که متاسفانه تنها یکی از آنها به مرحله اجرا رسید و این خود اعتراض اعضای شورای اسلامی شهر را به دنبال داشت.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بروجرد ادامه داد: مبلغ تعیین شده برای اجرای پل روگذر میدان امام خمینی(ره) این شهرستان 55 میلیارد تومان برآورد شده بود که البته امکان افزایش آن تا 70 میلیارد تومان نیز وجود داشت.

*ضرورت اولویت‎بندی در اجرای پروژه‎های عمرانی شهرداری

عضو دیگر شورای اسلامی شهر بروجرد به فارس گفت: با توجه به وضعیت کنونی شهرداری و حقوق معوقه نیروهای این نهاد ساخت پل روگذر میدان امام خمینی(ره) این شهرستان در حال حاضر غیر ضروری است.

روح‎الله نظرپور اظهار کرد: شهرداری بروجرد به منظور تامین 70 درصد از اعتبار مورد نیاز ساخت این پل وعده تهاتر زمین به قرارگاه خاتم‎الانبیاء(ص) را داده است، حال آنکه این میزان اعتبار را می‎توان در اجرای پروژه‎های عمرانی درآمدزا هزینه کرد.

وی بر ضرورت اولویت‎بندی مشکلات شهرستان بروجرد و حرکت در جهت رفع مشکلات اولویت‎دار تاکید و تصریح کرد: موافقان اجرای این طرح ترافیک و حادثه‎خیز بودن میدان امام خمینی(ره) را دو عامل توجیهی برای اجرای این پروژه می‎دانند، حال آنکه بر اساس بررسی‎های کارشناسی انجام شده این میدان تا 15 یا 20 سال آینده مشکل ترافیکی نخواهد داشت.
 
پل میدان امام بروجرد 

*راه‎های جایگزین برای رفع نقاط حادثه‎خیز وجود دارد

عضو شورای اسلامی شهر بروجرد تاکید کرد: از سویی نباید این نکته مهم را فراموش کرد که راهکارهای دیگری نیز برای رفع نقاط حادثه‎خیز این میدان وجود دارد که با صرف هزینه کمتر نیز قابل اجرا هستند.

نظرپور با اشاره به اینکه قیمت تمام شده اجرای پل روگذر میدان امام خمینی (ره) بروجرد برای شهرداری گران تمام می‎شود، افزود: از سویی امکان افزایش قیمت اولیه در نظر گرفته شده نیز وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون عملیات اجرایی این پروژه در حال انجام است، بیان کرد: با توجه به اینکه اجرای این پروژه نیازمند تصویب نهایی اعضای شورای اسلامی شهر بروجرد بود، افرادی که بدون مصوبه شورای شهر دستور آغاز عملیات اجرایی آن را صادر کرده‎اند، باید پاسخگو باشند.

*ضرورت توقف زودهنگام اجرای پروژه پل روگذر میدان امام خمینی(ره)

عضو شورای اسلامی شهر بروجرد اضافه کرد: با توجه به اینکه با اجرای این پروژه روزانه میلیون‎ها تومان به شهرداری این شهرستان تحمیل می‎شود، تسریع در توقف اجرای آن ضروری است.

نظرپور با اشاره به اعلام موافقت اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر بروجرد با توقف پروژه پل روگذر میدان امام خمینی(ره) عنوان کرد: خبر اجرای این پروژه مخالفت بسیاری از شهروندان را نیز به دنبال داشت.

وی ادامه داد: شهروندان بروجردی خاطرات تلخی از اجرای پروژه‎های غیر کارشناسانه همچون پل زیرگذر میدان قیام دارند و نباید با اجرای پروژه‎های غیر ضروری دیگر کام آنها را تلخ‎تر کرد.


*طولانی‎ترین طومار بروجرد در مخالفت با اجرای پل روگذر

عضو شورای اسلامی شهر بروجرد با اشاره به اینکه اجرای پروژه غیر ضروری روگذر میدان امام خمینی(ره) خود نوعی بی‎توجهی به حقوق نیروهای شهرداری است، بیان کرد: در حالی برخی افراد بر اجرای این پروژه پافشاری می‎کردند که روزانه شاهد حضور خانواده‎های کارگران شهرداری بروجرد در محل شورای شهر و ابراز گلایه‎مندی آنها از حقوق معوقه چند ماهه هستیم.

نظرپور خاطر نشان کرد: در روزهای اخیر طوماری در مخالفت شهروندان بروجردی به اجرای پروژه پل روگذر میدان امام خمینی(ره) به امضاء رسید که از آن به عنوان طولانی‎ترین طومار تاریخ این شهرستان یاد شده است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات غیر کارشناسانه‎ای از این دست تشویش اذهان عمومی را به دنبال دارد، اظهار کرد: شهردار بروجرد باید برای چگونگی روند اجرای پروژه میدان امام و علت عدم اعلام میزان اعتبار مورد نیاز اجرای آن به شورای اسلامی شهر تا روزهای اخیر پاسخگو باشد.

 عضو شورای اسلامی شهر بروجرد تاکید کرد: امید است، توقف اجرای پروژه روگذر میدان امام خمینی(ره) تجربه‎ای برای اجرای دقیق‎تر و کارشناسانه‎تر طرح و برنامه‎های بعدی باشد.
 
............
گزارش مژگان شمس
آخرين بروز رساني ( ۰۴ دي ۱۳۹۵ )

نظرات  

 
-1 +6 # مهران شنبه, 04 دي 1395 ساعت 22:03
با هفتاد میلیارد تومن میشه یه بیمارستان ۲۰۰تختخوابه ساخت وتجهیز کرد تازه درامدزایی هم داره
یا میشه از تپه چغا تا ونایی و کپرگه رو تله کابین زد و یه هتل چند ستاره تو ونایی باش ساخت اینم درآمد زایی داره
میشه باش یه فرودگاه ساخت که یه زیرساخت ضروری واسه شهر وهزارن پیشنهاد دیگه
وقتی شورای شهر با طایفه بازی میاد بالا وضع از این بهتر نمیشه
مردم تو رو خدا نفرات اصلح رو انتخاب کنید
یا حق
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 # محمد شنبه, 04 دي 1395 ساعت 22:08
شهر بروجرد در اقدامات غیر کارشناسی سابقه درخشان دارد مانند تخریب ساختمان قدیمی شهرداری بروجرد که سالها میگذرد و شهرداری صاحب خانه نشده و ساخت پل زیر گذر میدان رازان که شاهکار شهرسازی است میدان امام هم سر اینها همه،،،، شهر ما کلکسیون است در بی برنامگی....
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # محمود يكشنبه, 05 دي 1395 ساعت 13:00
اينها از شاهكارهاي مديريت دوران آقاي صارمي است.
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
-5 +3 # دلسوز شنبه, 04 دي 1395 ساعت 23:52
نماینده محترم بروجردحاج عباس گودرزی که نسبت به حیف و میل بیت المال بسیار حساس هستید پیشنهاد میدهیم بعنوان عضو اصلی تخلفات اداری استان لرستان شهردار بروجرد منوچهر یوسفی را به تخلفات اداری معرفی وشدیدا با ایشان برخورد نمایید و خسارت میلیارد تومنی فضای سبز میدان امام را از ایشان پس بگیرید تا درس عبرتی برای شهرداران بعدی باشد که بدون مصوبه و هماهنگی کار نکنندو از اعضای فعال شورای شهر اقایان مرادی.نظرپور.نیکوکار. شمسیان فرد و خانم چگنی تشکر ویژه داریم
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 # ali az theran يكشنبه, 05 دي 1395 ساعت 08:46
سلام. متاسفم فرصت را از دست دادیم کلی دولت به قرارگاه خاتم بدهکار است بعضی از پروژه ها قرارداد شده و توسط قرارگاه انجام شده ولی پولی پرداخت نشدهو یا خیلی جزی پرداخت شده است. تمام مراکز استان ها از این فرصت استاده کرده و یا می کند اراک پل های ساخته شده توسط قرارگاه خاتم را تحویل گرفت و پروژه جدیدی را کلید زد خرم آباد چندین پروژه را شروع کرد. مگه آنها مشکلات مالی ندارد.واقعا متاسفم. بروجردیهای اصیل و کارکشته باید درخانه ویا شهرهای دیگر باشنداون وقت شهرمتمدن بروجرد دست چهارتا جونک غیر بروجردی اداره شوند.
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 +2 # شهروند يكشنبه, 05 دي 1395 ساعت 09:21
بهتر نیست اول پل رودکی تکمیل بشه؟ناتموم گزاشتن پروژه های قبلی فرصت سوزیه نه انجام یه کار غیر اصولی و هزینه کردن میلیاردها تومان پول
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
+6 # بروجرد يكشنبه, 05 دي 1395 ساعت 10:03
تمام این اتفاقات بخاطر بی کفایتی و بی مدیریتی شورای شهر بود ...


لازمه « یک لیست کارآمدو معرفی کنیم » ...
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 +5 # مجتبی يكشنبه, 05 دي 1395 ساعت 10:48
بروجردیها باید تاون شورای شهری که خودشان اتنخاب کردند بدهند شورایی که فک و مامیل غیر متخصص را در شهرداری استخدام کردند نه در زمان صدراتشان در شورا بلکه قبل از اینکه در شورا بیایند.500 پرسنل اضافی!؟واقعا نوبره.باید تا ابد بودجه های عمرانی را صرف حقوق این عزیزان کرد.شهر روبروز عقب میره تبریک میگم حتی لهجه بروجردی هم فراموش شده و اگر بروجردی صحبت کنی مورد تمسخر و بی مهری قرار می گیری.صد حیف
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 +3 # شهروند اصیل يكشنبه, 05 دي 1395 ساعت 10:56
آقای دلسوز شما متاسفانه بی اطلاعید همان ها که شما می گوید تشکر شوند غیر بروجردی اند/البته روزهای بروجرد می تواند این مطلب را سانسور کند.چون از ن م و .... طرفداری می کند.
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
-3 # دلسوز يكشنبه, 05 دي 1395 ساعت 14:08
اقای شهروند اصیل! اسلام حس ناسیونالیستی را نمی پذیرد و هر کس به این شهر خدمت کنه ما دوسش داریم نمونش دوایی فر که دلسوزانه زحمت کشید و بعد از ایشان شهرداران بروجردی زیادی اومدن چه گلی به سر بروجرد زدند؟ تخریب ساختمان شهرداری/ زیرگذر قیام/ تخریب میدان نواب و متاسفانه تخریب میدان امام از زحمات شهرداران بروجردی بجا مانده و خواهد ماند/ روزهای بروجرد انقدر سوادش یالاست که بیطرف باشه و محبوب شهروندان باشه ضمنا ن م و گروهشون که شما خیلی ازش دلخوری تو این ی قلم 55 میلیارد تومن و به قول اقای شمس الدینی 70 میلیارد تومن به نفع بروجرد کار کردند و ایشون میتونست مث اکثریت شورا برا خانواده و اقوامش امتیاز بگیره و سکوت کنه/ قضاوت با مردم فهیم بروجرد
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # علي يكشنبه, 05 دي 1395 ساعت 13:32
اگه اين روحيه مطالبه گري در همه زمينه ها در مردم بوجود بياد اونوقته كه بروجرد گلستان مي شه.
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # بهنام يكشنبه, 05 دي 1395 ساعت 16:26
سلام ساخت پل در شهرستان بروجرد از ضروریات است اما همانطور که قبلا هم گفتم ونه سایت روزهای بروجرد خوب منعکس کرد ونه کسی نظرش را در مورد مطلب بنده عنوان کرد باید گفت پل رودکی طبق گفته مسئولان تا آخر امسال بهره برداری شود که نمی شود ودیگر اینکه قرارگاه خاتم الانبیا (ص)علاوه بر قراردادی که با شهرداری بروجرد دارد باید با اداره راه وشهرسازی بروجرد نیز قرارداد داشته باشد اما متاسفانه با کم کاری مرکز استان فرودگاه به ملایر انتقال یافت وراه آهن هم متوقف شد زمانی در ورودی شهر پل هوایی ایجاد می کنند که شهر این دو امکانات را داشته باشد متاسفم
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
+5 # یک شهروند يكشنبه, 05 دي 1395 ساعت 17:20
به خاطر اینده شهرمان تمام اعضای فعلی شورا را جهت انتخابات بعدی رد صلاحیت کنید
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
+4 # طاها از بروجرد يكشنبه, 05 دي 1395 ساعت 17:54
ساخت پل و عمران شهر از وظایف شهردار و ساخت بیمارستان از وظایف وزارت بهداشت و ساخت فرودگاه از وظایف وزارت راه و ترابری می باشد.ماچرا اینها را باهم قاطی میکنیم,
مگه شهرداری پول میده واسه ساخت پل روگذرمیدان امام؟یه مقدار زمین موات که هیشکی یک مترشو نمیخره چرا که اگه فروش میرفت خود شهرداری میفروخت و حقوق نیروهاشو میداد,
چرا که حالا یه فرصتی ایجاد شده باندانم کاری جلوی آن را میگیریم
خود ساخت پل مگه اشتغال زایی ندارد؟
شهرداریهای شهرهای دیگه از این فرصت استفاده می کنند و با تهاتر و غیره شهرشان رابه سمت آبادانی می برند اما شهردار و شورای شهر ما چه کار می کنه ؟سنگ مفت و گنجشک مفت بزار بسازند حالا کو تا دادن پول قرارداد
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 +1 # کارگر شهرداری يكشنبه, 05 دي 1395 ساعت 21:56
اقا طاها. زمین های شهرداری موات نیست الان بازار زمین و مسکن راکد شده و اگه میخوان کار کنند اولویت بندی بشه و در سال اقتصاد مقاومتی اون کاری که واجب تره انجام بشه نماینده محبوب حاج عباس گودرزی از روز اول فریاد کشید اولویت این شهر ساخت پل میدان امام و نواب نیست کارهای بهتر از این هم میشه انجام داد اما امان از حرف گوش ندادن شهردار و افراد غیر کارشناس!!! الان وقتشه حاج عباس با ابزارهای قانونی که در اختیارشه بابت تخریب فضای سبز میدان امام باهاشون برخورد کنه خسارت این میدون رو ازشون بگیره و مردم پشتیبانی میکنند
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # شهرونداصیل دوشنبه, 06 دي 1395 ساعت 08:39
سلام برادردلسوز
لطفا از اسلام مایه نذارید هرجا کم می آورید متمسک به معارف می شویم.ما با هیچ قومی مخالف نیستیم و همه مسلمان و ایرانی هستیم.مگه بروجردی مدیر و مدبر کم است که به سراغ دیگران برویم.البته آقایی که باده هزار رای تصمیم گیر جمعیت 300هزار نفر باشه مصیبت است.ایشان از شهدا و عکس آنها صحبت می کند ولی یک روز جبهه نبوده؛ بسه پیش قاضی و ملق بازی
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # دلسوز سه شنبه, 07 دي 1395 ساعت 17:04
سلام علیکم.ما مسلمانیم و باید بهدین مبین اسلام تمسک جوییم/ شما از روزهای بروجرد گله مند بودید که چرا پیام تشکر مرا از چند نفر از اعضای شورا درج کرده و دلیلت این بود که بروجردی نیستند بعد اومدی گفتید:ما با هیچ قومی مخالف نیستیم! تناقض گویی یعنی چه1!!؟؟؟ گفتید مدیر و مدبر بروجردی کم نیست من میگم برای شهرداری هر وقت شهردار بروجردی داشتیم عملکرد خیلی ضعیف بوده و بیشتر به فکر خودشون بودند نمونش شهردار فعلی منوچهر یوسفی/ من اگر نیکم و یا بد تو برو خود را باش. کاری به کسی نداشته باش که جبهه نرفته و از شهدا صحبت میکنه
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # شهرونداصیل دوشنبه, 06 دي 1395 ساعت 08:44
آقایی که هدفش از کاندید شدن حذف شهرداری قبلی عنوان می کند آیا این نفسانی نیست .شهردار فعلی که منتخب خودشان است.ما با این افکار مخالف هستیم وکرنه هیچ مشکلی با قوم نداریم ان اکرمکم عندا....
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # دلسوز سه شنبه, 07 دي 1395 ساعت 16:57
شهروند اصیل سلام علیکم. شما هم اگه تو اون موقعیت قرار بگیری اطمینان داشته باش همون کار را میکنی و درسته شهردار فعلی منتخب خودشونه اما بعد از 2 ماه از عمر شورا که فهمید مستقل نیست و استقلال رای نداره مخالفش شد تا امروز و این نوعی شهامته
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # شهروند دوشنبه, 06 دي 1395 ساعت 10:22
پروژه متوقف نشده وهم اکنون نیز در حال اجرا است
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # امیرحسین دوشنبه, 06 دي 1395 ساعت 11:22
دوستان محترم همشهری درسته که این پروژه در حال حاضر ضروری نیست ولی این 70 میلیاردی که صحبتش میشه قراره در صورت کنسل شدن این پل کجا خرج بشه؟ آیا قراره همشو بدن حقوق کارگرای شهرداری و بدهی ها و خیال خودشونو راحت کنن پس حق شهروندان بروجرد چی میشه که حق دارن یک سری پروژه در شهرشون انجام بشه و به بهبود وضعیت بروجرد کمک کنه؟ به خدا تمام شهرها دارن پیشرفت می کنن بروجرد فقط درگیر حقوق کارگرای شهرداریه این پل روگذرم مثل تمام پروژه هامون به تاریخ می پیونده به نظر من شهرداری اول باید تکلیف خودشو با خودش مشخص کنه امسال حقوق کارگرا رو با این پولها دادن سالهای بعد چی؟ تا کی مردم بروجرد باید حسرت یک آسفالت ناقابل رو در کوچه هاشون داشته باشن به خدا کوچه های بروجرد تبدیل شده به دهات یه نفر غریبه میاد آدم خجالت میکشه نمی دونم فقط امیدوارم این بار احساسی تصمیم گرفته نشه مثل فاجعه زیرگذر میدان قیام که در مورد این پل فقط نزدنش اقدام درست نیست ممکنه در صورت جلوگیری از زدنش یک فرصت سوزی برای بروجرد باشه و همین رو هم از کف بدیم و نه این رو داشته باشیم و نه طرحهای قدیمی ترمون به نتیجه ای برسند لطفا با فکر بیشتر تصمیم بگیرید نه با جو گرفتگی
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # وطنم دوشنبه, 06 دي 1395 ساعت 17:33
تاسه ماه مونده به انتخابات اعضاشورا دارن بافریبکاری به هرنحو برای جلب ارا خودشونو به اب واتش میزنن اما مردم اگاهندوکارنامه فامیل بازی ورانت خواریشونوفراموش نمیکنند کلکم راع وکلکم مسوول ان رایتک
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # misشهراولین ها دوشنبه, 06 دي 1395 ساعت 17:37
من مسجدسلیمانی هم مخالفم
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # ناظر سه شنبه, 07 دي 1395 ساعت 13:26
لطفا بفرمایید اگر پول روگذر تخصیص پیدا کند و شهرداری و قرارگاه از اجرای پروژه بدلیل نداشتن اولویت صرف نظر کنند این اعتبار در کجا هزینه خواهد شد که همه مردم شهر از منافع آن بهره مند گردند؟
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.