۲۲ آذر ۱۳۹۶   ۰۶:۴۱    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
معاون سیاسی استانداری لرستان: با درد و رنج خبرنگاران آشنا هستیم/ثبت انجمن خبرنگاران بروجرد شدنی است
روزهای بروجرد- معاون سیاسی استانداری لرستان گفت: با درد و رنج خبرنگاران و مشکلات آنها آشنا هستیم.

به گزارش فارس، حبیب‎الله خجسته‎پور ظهر در آئین تجلیل از خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: از مشکلات فعالان عرصه خبر و رسانه در لرستان و شهرستان بروجرد با خبر هستیم.

وی عنوان کرد: امید است، در سایه همفکری و هم افزایی مسوولان در راستای حل مشکلات خبرنگاران قدم برداریم.

معاون سیاسی استانداری لرستان با اشاره به تعدد رسانه‎ها و خبرگزاری‎های فعال در دنیا بیان کرد: دو عنصر از عناصر مهم خبری دلیل تعدد و تنوع رسانه‎ها محسوب می‎شوند.

خجسته‎پور تاکید کرد: هدف از راه‎اندازی گروه‎ها و بنگاه‎های خبری در دنیا القاء دیدگاه‎های آنها در قالب دو عنصر چرایی و چگونگی است.

وی با اشاره به اینکه امروزه رد پای امپریالیسم خبری در بسیاری از خبرگزاری‎های دنیا مشاهده می‎شود، تصریح کرد: آنها از این طریق به دنبال بهره‎برداری‎ از کشورهای مختلف دنیا هستند و می‎خواهند، افکار عمومی کشورها را آماده بهره‎برداری ذهنی و عینی کنند.

معاون سیاسی استانداری لرستان ادامه داد: در شرایطی که اینگونه رسانه‎ها با راه‎اندازی بنگاه خبری به دنبال القاء تفکرات خود در جوامع مختلف هستند، رسالت خبرنگاران فعال در کشور ایران بیشتر می‎شود.

خجسته‎پور اظهار کرد: بر این اساس باید با تقویت برنامه‎های خبری خود به نحوی عرض اندام کنیم که دنیا چرایی و چگونگی اخبار را به استناد تحلیل‎های ما بپذیرد که البته این مهم در کشور به تحقق پیوسته است.

وی خاطر نشان کرد: امروزه خبرگزاری‎های فعال در کشور ایران به عنوان منابع خبری خاورمیانه در دنیا به ایفای نقش می‎پردازند، از سویی فعالیت مطبوعات محلی در اطلاع‎رسانی موفق در حوزه استانی و شهرستانی قابل تقدیر است.

معاون سیاسی استانداری لرستان با اشاره به نامگذاری سالروز شهادت شهید محمود صارمی به عنوان روز خبرنگار گفت: پس از شهادت این شهید والا مقام روح جدیدی در کالبد حوزه خبری لرستان دمیده شده است.

خجسته‎پور با اشاره به فعالیت رسانه‎های متعدد در استان لرستان عنوان کرد: ایجاد رسانه‎ها و فعالیت خبرنگاران نیز در شهرستان بروجرد چشمگیر و قابل توجه است.

وی با تاکید بر اینکه مسوولان با درد و رنج خبرنگاران آشنا هستند، تاکید کرد: امید است، با همفکری و هم‎افزایی مسوولان اقدامات خوبی در راستای حل مشکلات فعالان عرصه خبر و رسانه برداشته شود.

معاون سیاسی استانداری لرستان با اشاره به مطالبه خبرنگاران بروجردی مبنی بر راه‎اندازی تشکل رسانه‎ای در این شهرستان تصریح کرد: آمادگی برای ثبت انجمن خبرنگاران و بهره‎مندی فعالان این عرصه از حمایت‎های مادی و معنوی دولت وجود دارد.
آخرين بروز رساني ( ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.