۲۲ آذر ۱۳۹۶   ۰۶:۴۰    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
۲ کتابخانه عمومی در بروجرد تا پایان امسال بهره‌برداری می‌شود
روزهای بروجرد- مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان لرستان گفت: ۲ پروژه کتابخانه عمومی استاد آیتی و کتابخانه عمومی شهید باهنر بروجرد تا پایان سال جاری به مرحله بهره‌برداری می‌رسند.

به گزارش مهر، نشست مدیر کل کتابخانه های عمومی استان لرستان با کتابداران شهرستان بروجرد برگزار شد.

علی جهان آرا مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در این نشست کتابداران را رکن اصلی و جبهه مقدم فعالیت های کتابخانه ای برشمرد و از تلاش و زحمات آنها در ارائه خدمات کتابخانه ای به عموم مردم تشکر کرد.

وی با بیان اینکه شهرستان بروجرد از پیشینه، اعتبار و جایگاه ویژه ای در حوزه فرهنگ، هنر و ادبیات کشور برخوردار است، اظهار کرد: همگی ما باید با تلاش و جدیت بیشتر از ظرفیت فرهنگی بالایی که در این شهرستان وجود دارد در انجام رسالت خود در حوزه کتاب و کتاب خوانی بهره ببریم.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان لرستان کمبود زیرساخت های مطالعه را یکی از موانع موجود در ارتقای سطح کمی و کیفی کتابخانه های عمومی استان دانست و از برنامه این اداره کل برای پیگیری جدی و مستمر در افتتاح پروژه های کتابخانه ای نیمه تمام در استان خبر داد.

جهان آرا در خصوص تکمیل پروژه های مربوط به کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد عنوان کرد: در جلسه ای با حضور استاندار لرستان مقرر شد که با تامین اعتبار مربوطه، ۲ پروژه کتابخانه عمومی استاد آیتی و کتابخانه عمومی شهید باهنر این شهرستان تا پایان سال جاری به مرحله بهره برداری برسند.

وی ابراز امیدواری کرد که با رسیدگی به وضعیت کتابداران و حل مشکلات موجود، آنها بتوانند بدون دغدغه و با آرامش خاطر بیشتر به رسالت خطیر فرهنگی خود در حوزه کتاب و کتاب خوانی به خوبی عمل کنند.

آخرين بروز رساني ( ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.