۲۱ آذر ۱۳۹۶   ۱۵:۳۱    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
هفته فرهنگی پاریس در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود
روزهای بروجرد- فرماندار بروجرد گفت: هفته فرهنگی پاریس با حضور هنرمندانی از اروپا در بروجرد برگزار می شود.

علی کورانی فر در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به جلسه روز گذشته خود با نمایندگان هنرمندانی از فرانسه و اروپا اظهار داشت: این نمایندگان برای دومین بار برای برگزاری هفته فرهنگی پاریس در بروجرد حضور یافته‌اند.

وی با اشاره به انجام اقدامات و هماهنگی‌های اولیه در این راستا افزود: براساس برنامه‌های اعلام شده تعدادی از هنرمندان معتبر اروپایی و عمدتا فرانسوی با حضور در بروجرد با مشارکت هنرمندانی از این شهر به اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری در نظر گرفته شده در هفته فرهنگی پاریس در بروجرد می پردازند.

فرماندار بروجرد برگزاری کلاس‌های آموزشی هنری برای هنرمندانی از سراسر کشور را از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده در این هفته برشمرد و بیان کرد: تمامی این برنامه‌ها در حد پیگیری است و امیدواریم با اقدامات انجام شده این رویداد مهم فرهنگی جنبه اجرایی باید.

وی برگزاری این برنامه‌ها را اقدامی در جهت توسعه زیرساخت های گردشگری و  حضور گردشگران در این شهرستان دانست و عنوان کرد: با توجه به سنخیت آب و هوایی بروجرد و پاریس و اینکه شهر بروجرد به پاریس کوچولو مشهور است برگزاری این برنامه‌ها میتواند اقدامی موثر در جهت معرفی ظرفیت های طبیعی و گردشگری این شهرستان باشد.

کورانی فر همچنین یادآور شد: با توجه به زمینه‌های مشترک گردشگری و اکوتوریسم طبیعی تلاش میشود موضوع خواهر خواندگی برای این دو شهر طی برنامه ای که در فصل بهار برگزار می‌شود مطرح شود.
آخرين بروز رساني ( ۱۶ آذر ۱۳۹۶ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.