۲۹ بهمن ۱۳۹۶   ۰۸:۱۵    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
فرماندار بروجرد: کم کاری مدیران در اجرای بندهای منشور حقوق شهروندی قابل توجیه نیست
روزهای بروجرد- معاون استاندار لرستان و فرماندار ویژه بروجرد گفت: منشور حقوق شهروندی که توسط ریاست جمهوری ابلاغ شده براساس فطرت پاک انسان تهیه و تنظیم شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا علی کورانی فرروزسه شنبه در جلسه صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی که در محل سالن کنفرانس فرمانداری بروجرد برگزار شد افزود: منشور حقوق شهروندی درجهت بهتر شدن زندگی مردم تنظیم شده که باید توسط مدیران اجرایی به نحو مطلوب اجرا شود.

وی بیان کرد: اجرای بندهای مهم حقوق شهروندی ایران را جز کشورهای پیشرفته و مترقی جهان رقم خواهد زد.

فرماندار بروجرد اظهار کرد: منشور حقوق شهروندی با آموزه های دینی اسلام هماهنگ است و نخبگان، مدیران، رسانه ها و افراد صاحب نظران باید در اجرایی شدن آن به دولت کمک کنند.
کورانی اضافه کرد: شهرستان بروجرد با پیشینه کهن فرهنگ و تمدن غنی باید در اجرای منشورحقوق شهروندی در لرستان و کشور پیش قدم باشد.

وی ادامه داد: رعایت حجاب وعفاف از موارد حقوق شهروندی محسوب وموجب امنیت ورفاه اجتماعی می شود که باید ثمرات آن را به مردم آموزش دهیم.
معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: در اجرای منشور حقوق شهروندی مدیران نقش بسزایی داشته براین اساس مسئولی که این مهم را به خوبی انجام ندهد دین خود را به اسلام و انقلاب ادا نکرده است.

کورانی فر بیان کرد: کم کاری مدیران در اجرای بندهای منشور حقوق شهروندی قابل توجیه نیست و این مهم در راستای ارزیابی عملکرد مدیران لحاظ خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا در ادامه این جلسه دستگاه های اجرایی شهرستان عملکرد خود را در تشکیل ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و حجاب و عفاف بیان کردند.
آخرين بروز رساني ( ۱۴ دي ۱۳۹۵ )

نظرات  

 
+1 # سامان چهارشنبه, 15 دي 1395 ساعت 12:42
از فردا گشت ارشاد فعال تر میشه چون مدیران شهر ما فقط رعایت حجاب وعفاف از این منشور رو فهمیدن.
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.