۲۱ آذر ۱۳۹۶   ۱۵:۳۱    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
دانشگاه فرهنگیان بروجرد نیازمند حمایت همه دلسوزان
روزهای بروجرد- مرکز تربیت معلم زینب کبری(س) بروجرد یکی از مراکز آموزش عالی بروجرد است که نقش بسزایی در تربیت معلمان و بومی گزینی در آموزش و پرورش شهرستان دارد.

متاسفانه با سیاست های غلطی که از سوی وزارتخانه و دانشگاه فرهنگیان مرکز در حال انجام است این زیرساخت ارزشمند بروجرد در حال تضعیف و تعطیلی است و قرار است در دانشگاه مرکز استان ادغام شود اتفاقی که اگر روی دهد خسران بزرگی به آموزش و پرورش بروجرد در آینده ای نزدیک وارد خواهد کرد.

 متاسفانه بر اساس این سیاست های غلط مرکز تربیت معلم بروجرد امسال نتوانست دانشجویی جذب کند و در صورتی که امسال نیز سیاست بر عدم جذب دانشجو در این مرکز باشد به زودی شاهد تعطیلی این دانشگاه در بروجرد خواهیم بود.

بدون تردید یکی از جاهایی که نمایندگان محترم بروجرد باید ورود پیدا کنند همین جلوگیری از تعطیلی این زیرساخت اساسی شهرمان است.

خوشبختانه عباس گودرزی در بازدیدی که از این مرکز داشته قول پیگیری داده است.

در همین حال دیگر نماینده محترم شهرمان نیز مطمئنا پیگیر این موضوع خواهد بود.

البته باید انصاف را مراعات کرد که پیگیری های علاءالدین بروجردی نیز در سال 95 - 94 موجب اخذ مجوز پذیرش تعدادی از دانشجویان بروجردی در این دانشگاه شد و انتظار از ایشان استفاده از موقعیت خود برای حفظ و تداوم این دانشگاه در بروجرد است.

این امید وجود دارد که با پیگیری های دو نماینده محترم با حفظ این فرصت مغتنم، گام بزرگی در بومی گزینی آموزش و پرورش بروجرد برداشته شود.
آخرين بروز رساني ( ۰۱ آذر ۱۳۹۶ )

نظرات  

 
+2 # شهروند بروجردي پنجشنبه, 02 آذر 1396 ساعت 12:44
هدف مسوولين نه فقط تعطيلي اين مرکز دانشگاهي،بلکه نابودي بروجرد است .به بهانه هاي مختلف هر روز بخشي از بروجرد تعطيل مي شود .يک روز اين کار خانه تعطيل مي شود فردا آن کار خانه .امروز راه سراسري فاصله مي گيرد فردا فلان بخش عمراني تعطيل مي شود .ما مردم مظلوم بروجرد از مسوولين يک سئوال داريم انتقال راه آهن به بروجرد آسان تر، کم هزينه تر است يا به خرم آباد؟ چرا راه آهن خرم آباد با سرعت در حال انجام است ولي خبري از راه آهن بروجرد نيست ؟ راستي دانشکده دارو سازي بروجرد چه شد ؟ کجا رفت؟
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.