۲۲ آذر ۱۳۹۶   ۰۶:۳۳    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
امام جمعه بروجرد: رسالت خبرنگاران نقد منصفانه و دفاع واقع بینانه از عملکرد مسئولان است
روزهای بروجرد- حجت الاسلام والمسلمین حسن ترابی روزسه شنبه درآیین تجلیل ازخبرنگاران بروجرد که در سالن زرینکوب اداره ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد اظهارکرد:17 مردادماه به عنوان روزخبرنگارنامگذاری شده واین قشرازجامعه برای همه بزرگ و قابل احترام هستند.
وی افزود: 17مرداد روز تجلیل از مقام خبرنگار و تقدیراز زحمات خبرنگارانی است که در عرصه گردآوری تولید، توزیع، انتشار اخبار و ضبط و انعکاس تحولات ازهیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده و نمی‌کنند.

امام جمعه بروجرد با اشاره به اینکه 17 مرداد یادآور شهادت غریبانه و مظلومانه شهید محمود صارمی خبرنگارخبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در مزار شریف است اضافه کرد: این شهید در راه اجرای رسالت خبرنگاری و افشای چهره منفورگروهک طالبان تا پای جان ایستاد و توسط این گروه به فیض شهادت نائل شد.
وی بیان کرد: شهید صارمی خبرنگارمتعهدی بود که برای افشای پلیدهای گروهک طالبان تلاش قابل تحسینی کرد و با اقدام شجاعانه نقاب از چهره طالبان کنارزد.
حجت الاسلام والمسلمین ترابی ادامه داد: رسالت خبرنگاران در رسانه‌های مختلف دیداری و شنیداری افشای جنایات آمریکا و کشورهای مثل عراق، یمن، لبنان و فلسطین است.

وی اضافه کرد: دستگاه تروریستی صهیونیست تلاش می‌کند که ایران را حامی تروریست معرفی کرده واین درحالی است که ایران خود قربانی تروریست بوده و دراین راستا 17 هزار شهید را تقدیم کرده است.
امام جمعه بروجرد گفت: دستگاه عظیم صهیونیستی تلاش می‌کند که افکار عمومی را در بی‌خبری نگه دارد و این مهم رسالت خبرنگاران را درامراطلاع رسانی را سخت تر می‌کند.

ترابی افزود: رسالت خبرنگاران نقد منصفانه و دفاع واقع بینانه ازعملکرد وکارنامه مسئولان درراستای توسعه و پیشرفت کشوراست.
وی اظهارکرد: مسئولان باید آستانه تحمل خود را بالا ببرند و انتقادپذیر باشند وضعف خود را بپذیرند.

به گفته امام جمعه بروجرد خبرنگاران باید درتقویت وحدت ملی وامنیت کشور وتحقق شعار سال نقش آفرینی کنند.
حجت الاسلام والمسلمین ترابی بیان کرد: خبرنگاری حرفه تخصصی وجزمشاغل سخت بوده که مشکلات ومعضلات زیادی دارد.

وی با اشاره به اینکه سابقه خبرنگاری و روزنامه نگاری در شهرستان بروجرد بیش از120 سال است گفت: هشت سال پیش درروزخبرنگار تاسیس دانشکده خبردر بروجرد به عنوان یکی از خواسته های خبرنگاران مطرح شد ولی تاکنون تحقق نیافته است.
به گزارش ایرنا درآیین روز خبرنگاروگرامیداشت شهادت محمود صارمی خبرنگارمعاون سیاسی وامنیتی استاندارلرستان، فرماندار بروجرد، امام جمعه بروجرد، مدیرکل حوزه ریاست استانداری لرستان وجمعی از مسئولان استانی وشهرستانی حضور داشتند.
آخرين بروز رساني ( ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.