۲۱ آذر ۱۳۹۶   ۰۷:۵۶    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
اختصاص 30میلیاردو500میلیون ریال برای اجرای طرح های راهسازی دربروجرد
روزهای بروجرد- معاون اداره راه و شهرسازی بروجرد گفت: امسال برای اجرای چهار طرح عمرانی در حوزه راهسازی این شهرستان 30میلیارد و 500میلیون ریال اختصاص یافته است.

احمد پارسا در گفت و گو با ایرنا افزود: این طرحها شامل احداث پل هوایی روستای همت آباد و نصب پله برقی ، احداث دور برگردون در محور بروجرد - خرم آباد مقابل دانشگاه آیت الله بروجردی و احداث زیرگذر روستای دودانگه بروجرد در محور بروجر - اراک می باشد.

وی طرح تعریض محور دانشگاه آزاد بروجرد با 20 درصد پیشرفت فیزیکی را یکی دیگر از طرحهای در حال اجرا عنوان کرد.

به گفته وی همچنین اجرای طرح آسفالت راههای روستایی به اداره راه و شهرسازی واگذار شده و هم اکنون کار مطالعه اجرای طرح آسفالت در پنج روستای بخش مرکزی بروجرد آغاز شده است.

معاون اداره راه و شهرسازی بروجرد گفت: با اتمام کار مطالعه و نقشه این محورها طرح زیر سازی و آسفالت روستای چگنی کش، چنار، سراب پنبه، پاپولک و کولیدر در مجموع به طول 12 کیلومتر آغاز خواهد شد.

پارسا افزود: برای اجرای طرح آسفالت در محورهای روستایی 12میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده که با تخصیص آن این طرح عملیاتی خواهد شد.

شهرستان بروجرد با بیش از 350 هزار تن جمعیت دارای 186 روستا در 2 بخش مرکزی و اشترینان با 100 هزار جمعیت روستایی بوده و به عنوان دروازه استان لرستان ازسمت شمال دارای 100 کیلومتر راه اصلی و500 کیلومترراه فرعی و روستایی است.

آخرين بروز رساني ( ۱۸ مهر ۱۳۹۶ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.