۳۰ آبان ۱۳۹۶   ۲۰:۲۶    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
شهرداری خرم‌آباد چاپخانه‌ای را با کارگرانش پلمب کرد!
روزهای بروجرد- شهرداری منطقه یک خرم‎آباد در اقدامی عجیب چاپخانه‎ای را پلمب کرد که کارگران در داخل آن مشغول کار بودند. مدیر این چاپخانه به خبرنگار ایسنا منطقه لرستان گفت: صبح شنبه وقتی کارگران داخل چاپخانه مشغول به کار بودند، مأموران شهرداری مغازه را پلمب کردند.
 
اصغر دریکوند ادامه داد: محل چاپخانه در یک ساختمان تجاری است و طبق قانون باید صاحب ملک عوارض را پرداخت کند که صاحب ملک نیز می‎گوید این کار را انجام داده است. وی با اشاره به اینکه عوارض این ساختمان 500 هزار تومان است، خاطرنشان کرد: در این چاپخانه هشت نفر مشغول به فعالیت هستند و با اینکه استاندار لرستان اعلام کرد باید مسئولان با واحدهای تولید همکاری کنند اما چنین چیزی را از سوی شهرداری نمی‎بینیم.
 
دریکوند بیان کرد: این کار به هیچ وجه درست نیست، اگر عوارض پرداخت نشود قرار نیست با کارگران بدرفتاری شود، مگر آنها انسان نیستند. ما که نگفته‎ایم عوارض نمی‎دهیم اما باید مهلت بدهند.به گزارش ایسنا، تا زمان ارسال خبر، پلمب باز نشده و خبرنگار ایسنا در محل حضور دارد. همچنین پیگیری برای توضیحات شهرداری با اینکه چند ساعت از این کار می‎گذرد بی‎نتیجه ماند و با وجود قولی که دوستان شهرداری دادند اما در ادامه پاسخ‎گو نبودند.
آخرين بروز رساني ( ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.