۳۰ آبان ۱۳۹۶   ۲۰:۲۲    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
مراسم ﺗﻮﺩﯾﻊ ﻭ ﻣﻌﺎﺭﻓﻪ ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻞ ﺑﻬﺰﯾﺴﺘﯽ ﻟﺮﺳﺘﺎﻥ برگزار شد
روزهای بروجرد- ﻃﯽ ﻣﺮﺍﺳﻤﯽ ﺑﺎ ﺣﻀﻮﺭ ﻗﺎﺋﻢ ﻣﻘﺎﻡ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺑﻬﺰﯾﺴﺘﯽ ﮐﺸﻮﺭ مدیر کل جدید بهزیستی استان لرستان معرفی شد.

ﺑﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ فارس، با حضور قائم مقام سازمان بهزیستی کشور و معاون استاندار لرستان مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بهزیستی استان لرستان برگزار شد و اسدالله حیدری به عنوان مدیر کل جدید بهزیستی لرستان جانشین همایون عمودی‌زاده مدیر کل اسبق بهزیستی لرستان شد.

ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻞ ﭘﯿﺸﯿﻦ ﺑﻬﺰﯾﺴﺘﯽ ﻟﺮﺳﺘﺎﻥ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺍﺳﻢ بیان کرد: طی سال‌های گذشته 11 ﻫﺰﺍﺭ ﻣﺪﺩﺟﻮ ﻗﻄﻊ ﻧﺨﺎﻋﯽ تحت ﭘﻮﺷﺶ ﺑﻬﺰﯾﺴﺘﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ‌ﺍﻧﺪ که یک‌هزار و 50 ﻧﻔﺮ ﻣﻌﻠﻮﻝ ﻭ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﺿﺎﯾﻊ ﻧﺨﺎﻋﯽ نیز ﺩﺭ استان لرستان وجود دارد.

همایون عمودی‌زاده گفت: ﺗﺎ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺳﺎﻝ 1390 ﺗﻨﻬﺎ 197 ﻧﻔﺮ در استان لرستان از معلولان نخاعی ﺍﺯ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺣﻖ ﭘﺮﺳﺘﺎﺭﯼ ﺑﺮخوردار بودند، ولی امروز در استان لرستان 501 نفر از خدمات پرستاری استفاده می‌کنند.

ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻞ ﺟﺪﯾﺪ ﺑﻬﺰﯾﺴﺘﯽ استان ﻟﺮﺳﺘﺎﻥ ﻧﯿﺰ در ادامه به تشریح اهداف پیش‌روی این سازمان پرداخت و عنوان کرد: یقینا ﺭﺳﺎﻧﻪ‌ﻫﺎ می‌توانند نقش بسیار مهمی در جلب مشارکت‌های مردمی و خیرین داشته باشند و به عنوان راه‌گشای بهزیستی عمل کنند که امیدواریم با همکاری لازم بتوانیم گام‌های خوبی در این زمینه برداریم، ضمن اینکه از گوشزد کردن مشکلات بهزیستی از سوی رسانه‌ها در جهت رفع مشکلات استقبال می‌کنیم.

ﺍﺳﺪﺍﻟﻠﻪ ﺣﯿﺪﺭﯼ اظهارداشت: امیدواریم با کمک و همکاری مسئولان، مردم و رسانه‌ها برنامه‌های لازم را به خوبی اجرا کرده و مشکلات مددجویان بهزیستی را برطرف کنیم.

لازم به ذکر است، این مراسم در حالی ساعت از 9 شروع شد که پیش از این آغاز مراسم از سوی روابط عمومی بهزیستی لرستان اعلام شده بود، مراسم ساعت 11 شروع می‌شود و به همین دلیل بسیاری از خبرنگاران و اصحاب رسانه موفق به حضور در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل بهزیستی نشدند.

آخرين بروز رساني ( ۲۱ مهر ۱۳۹۴ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.