۲۸ بهمن ۱۳۹۶   ۲۲:۵۸    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
جزئیات جابه جایی استانداری لرستان/ساختمان قدیمی دانشکده می شود
روزهای بروجرد- استاندار لرستان از جابه جایی ساختمان استانداری این استان خبر داد.

به گزارش مهر، هوشنگ بازوند در جمع خبرنگاران با اشاره به جابه جایی ساختمان استانداری لرستان اظهار داشت: با این اقدام ساختمان قدیم استانداری لرستان تبدیل به دانشکده می شود.

وی با بیان اینکه محل فعلی استانداری لرستان در شأن این استان نیست عنوان کرد: همه استانداریهای کشور دارای ساختمانهای بزرگ با تجهیزات و امکانات مطلوبی هستند و این در حالیست که استانداری لرستان مکان و ساختمان مناسبی ندارد.

استاندار لرستان با بیان اینکه در این راستا یکی از برنامه های در دستور کار ما جابه جایی استانداری لرستان به محل بزرگ تر و مطلوب تر است تصریح کرد: به زودی عملیات اجرایی ساختمان جدید استانداری لرستان آغاز می شود.

بازوند با بیان اینکه با این جابه جایی، محل فعلی استانداری لرستان تبدیل به دانشکده دندانپزشکی می شود گفت: ما محل فعلی استانداری لرستان را به دانشگاه علوم پزشکی لرستان واگذار کرده ایم.

وی با بیان اینکه تا کنون بیش از ۴۸ درصد قیمت ساختمان فعلی استانداری لرستان برای تبدیل شدن به دانشکده دندانپزشکی از سوی علوم پزشکی پرداخت شده است گفت: امیدواریم مابقی این اعتبار از سوی دانشگاه علوم پزشکی به استانداری لرستان پرداخت شود.

استاندار لرستان یادآور شد: با این اقدام هم مکان مناسبی برای احداث ساختمان استانداری لرستان خواهیم داشت و هم زمینه برای ارائه خدمات بهتر به مردم در قالب ایجاد این دانشکده دندانپزشکی فراهم می شود.
آخرين بروز رساني ( ۰۵ شهريور ۱۳۹۴ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.