۲۲ آذر ۱۳۹۶   ۰۲:۴۶    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
فرماندار و معاون جدید فرمانداری شهرستان پلدختر معرفی شدند
روزهای بروجرد- در مراسمی با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان ، امامان جمعه پلدختر و دوره چگنی و جمعی از مسئولان محلی و شورای اسلامی، ' نورالدین درمنان' و 'حسین علی مومیوند' به ترتیب به عنوان فرماندار و معاون جدید فرمانداری این شهرستان معرفی شدند.

به گزارش ایرنا، امام جمعه پلدختر در مراسم معارفه اظهارداشت:خداوند انسان را بر تمام موجودات عالم برتری داده است بنابر این باید به فضیلت و کرامت مومن احترام گذاشت زیرا حرمت مومن از حرمت و آبروی کعبه بالاتر است .

حجت الاسلام محمد سوری افزود: مدیر و مسوولی که بخواهد در کار خود موفق شود و بر اساس آموزه های دینی حرکت کند باید مولفه هایی از جمله عدالت ، تعهد ، تخصص ، اخلاق مداری و صداقت داشته باشد .
امام جمعه پلدختر بیان کرد: بهترین مدیر و مسوول در نظام توحیدی کسی است که ستم را از بین برده و عدالت را سرلوحه کار خویش قرار دهد که در این صورت هر کسی به حق خود قانع خواهد بود .
وی با بیان این که نباید از اصل ولایتمداری غافل بود عنوان کرد:مشروعیت نظام ما به ولایت فقیه است که کشور ما در حد اعلا آن را رعایت می کند .

حجت الاسلام سوری ویژگی دیگر یک مدیر موفق را تعهد و تخصص دانست و گفت:تعهد و تخصص هر دو باهم برای مدیران لازم است که تخصص بدون تعهد و تدین راه به جایی نخواهد برد و کافی نیست بلکه این دو لازم و ملزوم یکدیگر هستند .
وی مسوولیت را امتحان بزرگی دانست و تصریح کرد: مسوولیت در نظام توحیدی یک امانت الهی و زود گذر است و دوام نداردکه باید خدمت رسانی را در اولویت کار خود قرار داد و از فرصت ها نهایت اسثفاده را کرد و خدمت به مردم خدمت به امام عصر (عج) است زیرا آنچه ماندگار می ماند خدمت صادقانه به مردم بوده که ذخیره آخرت است .

وی صداقت را از دیگر ویژگی های یک مسوول برشمرد و خاطر نشان کرد: مسوولی که وعده می دهد اگر می تواند آن را عملی کند وعده بدهد و مسوولان باید از افرادی انتخاب شوند که خود توانمند و موفق باشند نه این که به گونه ای باشند که یکی آنها را به حرکت در آورد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان گفت: استکبار بعد از پیروزی و نا امیدی از نرسیدن به اهدافش با تمام وجود در جهت نابودی و تضعیف نظام تلاش می کند و از منافقین و ضد انقلاب حمایت کرد و از صدام استفاده و همه دشمنان از وی حمایت کردند تا بتوانند ریشه های نهال نوپای انقلاب را بخشکانند .

سید سعید شاهرخی اظهار داشت: با رهبری امام خمینی (ره) و اتحاد و حضور مردم باعث پیروزی و این سرمایه عظیم شد که دفاع مقدس در تاریخ ایران ، دفاعی جانانه بود که نظیر آن وجود ندارد و تمام مردم از آرمان های امام و انقلاب دفاع کردند و زیباترین جلوه های حماسه را ایجاد کردند.

وی افزود:رزمندگان و ایثارگران سرمایه های ما هستند که نظام را بیمه کردند و امروز گزینه پوسیده که روی میز ابرقدرت ها، برای ایران، مانده است و خوب فهمیده اند که ملت ایران چطور با رهبری وارسته ای ، مقاوم و پایدار ایستاده است .
معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان بیان کرد: شهرستان پلدختر یکی از شهرستان های نامی در دفاع مقدس بوده که به وجود تک تک ایثارگران و شهروندان این منطقه افتخار می کنیم .
وی عنوان کرد: از روزی که دولت و امید روی کار آمده با وجود استانداری که استان را می شناسد برای رفع مشکلات جهت گیری های خوبی با ایجاد فرصت شغلی ، سعی حل مشکل بیکاری به تاسی از سیاست های کلان دولت داشته اند .
شاهرخی گفت: سیاست دولت توجه بیشتر به وضعیت معیشتی مردم است که استاندار دستور داده اند تمام ظرفیت های موجود استان فعال شوند و بخش خصوصی در ایجاد شغل به ویژه برای جوانان ورود پیدا کند و سرمایه گذاری نماید .
وی تصریح کرد: استاندار در این راستا با جدیت به عنوان مدیر ارشد استان تلاش فراوانی کرده است ، وظیفه برتر ایجاد رفاه و توجه به معیشت مردم است .
وی بر کار و تلاش هر چه بیشتر همگانی تاکید کرد و خاطر نشان کرد: تمام توان و توجه خود را صرف توسعه اقتصادی و ایجاد فرصت شغلی برای جوانان نماید زیرامردمی که در تمام صحنه ها مانند انتخابات و راهپیمایی هاجانانه در صحنه بوده اند سزاوار خدمت هستند و باید از حاشیه پرهیز و به متن پرداخت و فکر کرد.
شاهرخی اظهار داشت: امسال در 17 اسفند دو انتخابات مهم در پیش رو داریم یکی انتخابات مجلس شورای اسلامی و دیگری انتخابات مجلس خبرگان رهبری است که آمادگی لازم در کشور و استان و شهرستان پلدختر وجود دارد تا مردم حماسه دیگری را رقم بزنند.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: به انتخابات باید به عنوان یک فرصت برای تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و آرمان های نظام نگریست، نخستین اصل و دید هر حرکتی باید بر مبنای تحکیم وحدت و انسجام ملی به عنوان یک مشت واحد برای دفاع ارزش ها باشد .
وی اظهار داشت: مردم با حضور خود در پای صندوق های رای مسیر اداره کشور را در چارچوب قانون تعیین می کنند ، کما این که حماسه سال 92 و سپردن اداره امور کشور به روحانی بر مبنای تدبیر و انتخاب مردم بود .
وی افزود: مردم اداره امور را به این سبک پذیرفتند و حاصل آرای مردم پشتوانه عظیمی برای دولت با شعار تدبیر و عنایت های مقام معظم رهبری است که وحدتی به وجود آورد تا در مقابل استکبار که 10 سال است به بهانه هسته ای ظالمانه ترین تحریم ها را به ایران وا داشته است آنها را وادار به حقانیت ملت ایران می کند که این منشایی برای وحدت ملت شده است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان بیان کرد: با وجود این که منتقدینی هم هست ، که باید باشد اما با تدبیر دیپلمات ها همه دارند آنها را حمایت می کنند که این حاصل حضور مردم در عرصه انتخابات است .
وی عنوان کرد: سیاست های دولت در انتخابات به ویژه انتخابات پیش رو ، این است که همه رفتار و کردار ما از این پس ، با حساسیت بیشتر و زمینه ساز مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های باشد که این یک تکلیف است .
وی گفت: باید تمام تلاش خود را بکارگیریم که انتخاباتی سالم و مورد اطمینان مردم برگزار کنیم که آنچه در صندوق ریخته می شود همان بیرون خواهد آمد .
وی با بیان این که شعار دولت در انتخابات شفافیت است ،تصریح کرد:مسوولان در انتخابات کاملا بی طرفانه عمل کنند و از کاندیدای خاصی حمایت نکنند و از جایگاه و امکانات دولتی که خطای بسیار بزرگ و غیر قابل قبول و قابل تحملی نیست بدین منظور استفاده نکنند زیرا مردم به مسوولان اعتماد دارند .
وی خاطر نشان کرد: جایگاه انتخابات بر اساس آیین نامه ها حد و حدود مشخصی دارند و ما مصمم به برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم هستیم .
شاهرخی اظهار داشت: همه فعالان سیاسی و اجتماعی در انتخابات شرکت کنند که اگر به این مسایل توجه شود و این گونه عمل شود هر چه از صندوق خارج شود در هر دو انتخابات شایسته نمایندگی مردم است و هیچ مدیری نباید از این چارچوب خارج شود.
بر پایه این گزارش ، معاون سیاسی، امنیتی استاندار لرستان ، 'نورالدین درمنان' را به عنوان فرماندار جدید شهرستان پلدختر معرفی و از خدمات قدرت اله ترابی نژاد فرماندار پیشین این شهرستان قدردانی کرد.
همچنین در این مراسم ، حسین علی مومیوند به عنوان معاون جدید فرماندار شهرستان پلدختر معرفی شد .
نورالدین درمنان فرماندار جدید پلدختر دارای مدرک کارشناسی ارشد زمین شناسی اقتصادی و 23 سال سابقه خدمت و بخشدار معمولان ، زاغه و بیرانشهر ، مسئول و کارشناس واحد معاون دفتر فنی استانداری لرستان را در کارنامه خدمتی خود دارد.
وی پیش از این فرماندار شهرستان دوره چگنی از توابع شهرستان خرم آباد بوده است .
آخرين بروز رساني ( ۰۱ مهر ۱۳۹۴ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.