۰۲ بهمن ۱۳۹۶   ۰۹:۳۳    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
پروژه‌های اولویت‌دار بروجرد برای تسریع در روند اجرا شناسایی شد
روزهای بروجرد- فرماندار بروجرد با اشاره به شناسایی پروژه‌های اولویت‌دارپروژه‌های اولویت‌دار بروجرد برای تسریع در روند اجرا شناسایی شد این شهرستان گفت: سدهای آبسرده و شهید بروجردی، پل رودکی، چهار خطه محور اشترینان به نهاوند، واحد سرم‌سازی، کارخانه سلیس، منطقه ویژه و راه‌آهن پروژه‌های اولویت‌دار بروجرد است. علی کورانی‌فر با اشاره به جلسه اخیر فرمانداران و مجمع نمایندگان استان با استاندار جدید لرستان در روزهای اخیر اظهار داشت: یکی از برنامه‌ها این است که در هر شهرستان پروژه‌های اثرگذار یا پروژه‌هایی که تبدیل به مطالبه شده‌اند باهدف بهره‌مندی همه شهرستان‌ها به‌صورت متوازن از پروژه‌ها و امکانات توسعه‌ای شناسایی شوند.

 


به گزارش تسنیم وی افزود: بر این اساس برای هر شهرستان چندین پروژه مشخص شد تا با قرار دادن افرادی به‌عنوان معین پیگیری‌های لازم در خصوص این پروژه‌ها انجام شود و برای شهرستان بروجرد نیز پروژه‌های خوبی مطرح و تصویب شد تا در دستور کار خاص قرار گیرد.

فرماندار بروجرد با تشریح پروژه‌های اولویت‌دار این شهرستان بیان کرد: این پروژه‌ها شامل منطقه ویژه اقتصادی، کارخانه سیلیس، راه‌آهن، طرح توسعه کارخانه‌هایی نظیر سامان کاشی و کاشی جم، سدهای شهید بروجردی و آبسرده، پل قلع حاتم و طرح توسعه امامزاده جعفر است.

وی بابیان اینکه پروژه‌های توسعه امام‌زاده جعفر و قلعه حاتم در اولویت‌های بعدی قرار دارند، خاطرنشان کرد: سدهای آبسرده و شهید بروجردی، پل رودکی، چهار خطه محور اشترینان به نهاوند، واحد سرم‌سازی، کارخانه سلیس، منطقه ویژه و راه‌آهن پروژه‌های اولویت‌دار خاص سهم بروجرد است و برای آن‌ها پیگیری پررنگ‌تر و سازوکارهای مشخصی تعریف‌شده است و دیگر پروژه‌ها روال قبلی خود را دارند.

کورانی فر خبری هم از آخرین اقدامات انجام‌شده در پروژه پل رودکی داشت و گفت: سازمان مدیریت موظف به پیگیری از طریق پیمانکار این پروژه شده که جلسات لازم برگزار شود تا روش‌های تأمین اعتبار در نظر گرفته شود و تخصیص این پروژه بالا رود و به این صورت در کانون توجه قرار گیرد تا در کوتاه‌ترین زمان مشکل آن رفع شود.

وی افزود: برای پروژه پل رودکی روز گذشته استاد خزانه به مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون تومان تحویل پیمانکار شده و مشکل نقدینگی آن در این مقطع حل‌شده و پیگیری‌های مجدد برای تزریق اعتبارات ویژه به این پروژه در دست انجام است که با توجه به اینکه جزو پروژه‌های اولویت‌دار قرارگرفته سرعت ساخت‌وساز در آن افزایش می‌یابد.

آخرين بروز رساني ( ۲۹ آبان ۱۳۹۶ )

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.