۰۲ بهمن ۱۳۹۶   ۰۹:۲۲    
 
 
 
 
تبلیغات
 
تبلیغات در روزهای بروجرد
 
خبر ساز RSS
چرا شهرداری بروجرد به افرادی با بیش از 30 سال سابقه همچنان حقوق و مزایا می‌دهد؟
روزهای بروجرد- انضباط مالی شهرداری بروجرد یکی از دغدغه‌های اعضای شورای شهر بروجرد است.انضباط مالی شهرداری بروجرد چگونه ایجاد می‌شود؟ بي‌انضباطي مالي در شهرداري يکي از مهم‌ترين «چالش‌هاي شوراي اسلامي پنجم» خواهد بود. متاسفانه در دوره‌های گذشته، انحراف از بودجه به يک روال مبدل شده و عدم جديت شوراي شهر در اين مساله، راه را براي تکرار اين خطا هموار ساخته است. در این زمینه فریبرز محسنی عضو شورای شهر بروجرد اظهار داشت: یکی از بی انضباطی‌هایی که در شهرداری بروجرد اتفاق افتاده و باعث وارد شدن بار مالی فراوانی به این نهاد می‌شود مسئله بازنشستگی کارکنان شهرداری است.

 
محسنی با اشاره به برخی کارکنان که حقوق سنوات دوسال سربازی را بدون خدمت در شهرداری دریافت ولی حق بیمه این دوسال را پرداخت نکرده‌اند افزود: طبیعی است که سازمان تامین اجتماعی تمایلی به بازنشسته کردن افراد ندارد چرا که باید حقوق پرداخت کند و همین مساله باعث شده برخی با 32 سال سابقه هنوز بازنشسته نشوند در حالی که حقوق دریافت کرده‌اند اما مثلا حق بیمه 2 سال را به تامین اجتماعی پرداخت نکرده‌اند.

وی اذعان کرد: طبیعی است هیچ کس تمایل ندارد که حقوق و اضافه کار کامل و شب کاری و... که بعضا در خصوص برخی مدیران شهرداری بالای 5میلیون در ماه می شود را از دست داده و به حقوق بازنشستگی اکتفا کند.

وی افزود: در صورت عدم جدیت در این مورد باید خود را برای یک بی انضباطی بزرگ که بار مالی سنگینی را بر دوش شهروندان بروجردی قرار می دهد آماده کنیم چرا که باید به تعداد زیادی از پرسنل شهرداری به میزان 2سال اضافه خدمت و حقوق و اضافه کار و... پرداخت کنیم که رقم آن بسیار بزرگ است در حالی که کارکنان باید با 30 سال سابقه خدمت بازنشسته شوند و حقوق خود را از صندوق بازنشستگی دریافت کنند.

محسنی در مورد وضعیت بازنشستگی سرپرست شهرداری بروجرد نیز اظهار داشت: بحث ما تنها در مورد آقای یاراحمدی نیست بلکه لزوم حرکت در مسیر انضباط مالی شهرداری و پیگیری بازنشستگی همه کسانی  است که دارای این شرایط هستند.

رییس کمیسیون املاک شورای شهر بروجرد در مورد عدم توانایی کارکنان برای پرداخت دو سال حق بیمه خود نیز راهکاری ارائه داد، وی افزود: پیشنهاد عملی بنده برای کمک به شهرداری و پرسنلی که دارای این شرایط هستند و توان پرداخت یکجای حق بیمه دوسال را ندارند پرداخت حق بیمه دوسال آنان از سوی شهرداری و کسر این مبلغ از پاداش پایان خدمت آنان است.

محسنی تاکید کرد: بدون شک این حرکت قدمی مهم در جهت چابک سازی سازمان شهرداری و نزدیک شدن به هدف به روز شدن حقوق های کارکنان و کارگران زحمت کش شهرداری بروجرد است.

آخرين بروز رساني ( ۱۶ آبان ۱۳۹۶ )

نظرات  

 
-4 +1 # علی گودرزی شنبه, 06 آبان 1396 ساعت 08:14
سلام.متآسفم براتون که بجای کمک به شهر همش دنبال تنش هستید
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
+3 # بصیر دوشنبه, 08 آبان 1396 ساعت 06:31
شهردار و شورای شهر باید در کنار هم باشند و با تخلفات برخورد کنند افراد بالای سی سال یکی از این تخلفات است شورا با شجاعت تخلفات را بیان کرد و متخلفان از این کار ناراحت شدند درود بر کسانی که با تخلف برخورد می کنند
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 +2 # حق گو دوشنبه, 08 آبان 1396 ساعت 23:11
شورا باید مانند هفته های گذشته حقایق را به مردم بگوید هر چند به ضرر بعضی ها باشد در شهرداری آقایانی هستند که پشت نقاب حاجی آقا و سید و...هم از حسابرسی هم هیات مدیره سازمانها و هم شورا پول می گیرند در حالیکه کارگران زحمتکش خدمات شهری تمام حقوقشان به اندازه این اضافات این حاج آقا ها و سیدها و. .. نیست
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
+3 # گودرزی دوشنبه, 08 آبان 1396 ساعت 23:13
آفرین بر آقای محسنی شهرداری باید انضباط مالی داشته باشد ببینیم چه می کنید؟ ان شاالله در عمل کاری کنید
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 +3 # محمد دوشنبه, 08 آبان 1396 ساعت 23:15
صاحبان قدرت بیش از 30سال سابقه دارند. چرا شورا برخورد نمی کند؟
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # lمحسنی فرهانی دوشنبه, 15 آبان 1396 ساعت 09:09
باسلام خدمت آنانی که دق دقه عمران ؛آبادانی وتوسعه شهربروجردعزیز رو دارندامادوستان عزیزباشعار می توان شهررابه سازد.چرابه جای اینکه یک مدیر قوی وبا برنامه ودارای شرایت تصدی احراز سمت شهردارانتخاب وانتصاب کنند.گروه پنج نفره به دنبال سهم خواهی هستند.نگاهی به گذشته داشته باشند.مدیران موفق ودارای ایده ای شهرداری داشته چرااینها از گذشته تجربه ای نمی گیرند .ای همشهریان عزیز شماچرا تجربه گذشته رابا انتخاب اینگونه افراد ناکارآمد برای شورا تجربه نمی کنید
جواب | جواب با نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

نام *:
نظر:
کد امنیتی:
بازخوانی عکس
کد امنیتی
 
 
 
صفحه اول | درباره‌ی ما | منوی یالا
تمامی حقوق برای نشریه روزهای بروجرد محفوظ می باشد.      استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.
پایگاه خبری «روزهای بروجرد» دارای مجوز انتشار از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است 
Powered by VCD Co.